Książka anglojęzyczna "Uwolnij Traumę" Releasing Trauma Living with oneself – Jackie Wakeford Smith

5857
OTH
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

59,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Zrecenzowany przez instytut badawczy Kundalini, jako potężne dzieło, które duchowo podnosi na duchu i wzmacnia. Zatwierdzony przez Complimentary Medical Association.

Więcej szczegółów

UWOLNIENIE TRAUMY, ŻYCIE Z SAMYM SOBĄ

Fantastyczny, wspaniale zaprojektowany przewodnik, towarzysz życia i praktyczna książka do jogi dla wszystkich, którzy aktywnie pracują w zgodzie ze sobą. Jest napisany na podstawie doświadczeń życiowych, stworzony dla każdego, kto pragnie wnieść równowagę i spokój w swoim życiu i na świecie, po każdym traumatycznym doświadczeniu.

Jackie Wakeford-Smith (alias Simranjeet Kaur) przedstawia małe wprowadzenie do paraliżujących skutków traumy, której doświadczyła podczas swojej kariery. Tradycyjni lekarze i Krajowy System Zdrowia zalecali głównie leki. Jej własne doświadczenia związane z Kundalini Jogą, medytacjami i zestawami do jogi, znacznie przewyższyły standardowe metody leczenia i otworzyły nowe możliwości głębokiego uzdrawiania duszy.

Uwalnianie traumy jest naprawdę głębokim i potężnym dziełem, podnoszącym duchowo i wzmacniającym, wykładnią naturalnego sposobu i sztuki jogicznej do leczenia wszelkiego rodzaju urazów.

Zatwierdzony przez Complimentary Medical Association, zapewniający doskonałość w medycynie komplementarnej w Wielkiej Brytanii.

Certyfikat KRI.

Format: ok. 20,7 x 24 cm
Pełnokolorowe, wiele pięknych ilustracji
44 strony
Język wydania: Język angielski.