Ajurwedyjski Olejek NARAYAN OIL rozgrzewający do ciała 29,5 ml

828
Ayurveda
Nowy
: Każdy typ skóry
: Olej sezamowy
: Dla kazdej kobiety
: Indie

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny

95,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Ajurwedyjski olejek wspierający przy leczeniu bólu mięśni i stawów, polecany dla osób ćwiczących jogę lub sportowców.  Używany olejek od wieków przez joginów do łagodzenia mięśni, ta mieszanka mięty, eukaliptusa i goździków na bazie oleju sezamowego zapewnia lokalne uczucie chłodu, podczas gdy aromaterapia pobudza ducha.

Więcej szczegółów

Narayan Oil to relaksujący olejek do masażu, który ze względu na zawartość olejków eterycznych i zdolność  do penetracji głębokich warstw skóry może stawić uzupełnienie do terapii bolących stawów i mięśni.

Olejek rekomendowany jest przez indyjskich nauczycieli jako świetne wsparcie dla osób uprawiających różne rodzaje ćwiczeń jogi.

Specjalna formuła Narayan Oil oparta jest na oleju sezamowym - delikatnie rozgrzewającym i oczyszczającym oraz spektakularnie nawilżającym skórę.

Sposób użycia:

Niewielką ilość olejku rozgrzać w dłoniach i wmasować w bolące miejsce kilka razy dziennie. Należy dobrze wmasować olejek wykonując okrężne lub podłużne ruchy. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Chronić przed dziećmi.

Składniki:

Sesame oil (Sesamum indicum), olejek eteryczny goździkowy (Eugenia caryophyllus), olejek eteryczny eukaliptusowy (Eucalyptus globulus), olejek eteryczny z mięty pieprzowej Peppermint (Mentha piperita).

 

Sugerowane zabiegi:

Aby odmłodzić stopy w spa lub w domu, dodaj 10 kropli olejku Narayan do ciepłej kąpieli stóp i mocz stopy przez 5 minut. Zdejmij stopy i owiń zimnym mokrym ręcznikiem na kolejne 5 minut. Ciało poczuje się odmłodzone i uzupełnione.

Aby uzyskać rewitalizujący zabieg lodem, wmasuj olejek Narayan w dowolny obszar ciała przez kilka minut. Przykryj zmrożonym ręcznikiem i odstaw na 5 minut. Olejek Narayan wnika głęboko w mięśnie, zapewniając nowy rodzaj pielęgnacji ciała.