Nirmala 100g Ayurvitta suplement diety

Nirmala Na Zaparcia 100g  suplement diety Zobacz większe
2382
Ayurvitta
Nowy
Produkt dostępny

67,50 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Wspomaga układ pokarmowy

Więcej szczegółów

W dobie obecnej bardzo ważna jest ochrona naszego układu pokarmowego. Ogólny stan naszego zdrowia jest zależny od kondycji jelit i układu pokarmowego.  Dlatego ważne dla naszego zdrowia jest utrzymanie przewodu pokarmowego w należytej czystości. 

Nirmala to  unikatowy produkt, którego spektakularne efekty działania można poczuć już od pierwszego użycia. Działanie to zawdzięcza specjalnej metodzie suszenia, mielenia oraz mieszania ziół. Specjalny sposób łączenia ziół w odpowiedniej kolejności powoduje wzajemne oddziaływanie na siebie substancji aktywnych zawartych w roślinach. Dzięki temu mieszanka ta jest tak skuteczna.

Główny składnik Nirmali -  Migdałecznik Chebułowiec wspomagają oczyszczanie jelita grubego oraz poprawia trawienie i funkcjonowanie całego przewodu pokarmowego. Wpływa to korzystnie na kondycję całego naszego organizmu. 

Zawarty w Nirmali Migdałecznik Chebułowiec:

  • wspiera prawidłowe funkcjonowanie jelit
  • poprawia trawienie
  • pomaga zrównoważyć i utrzymać regularność wypróżnień
  • wspomaga zrównoważyć poziom gazów trawiennych

 

Sposób użycia:

Sposób I – Regulacja Trawienia
Przed posiłkiem raz dziennie 1/2 małej łyżeczki od herbaty. Mieszamy ze szklanką wody (letniej przegotowanej) i popijamy – nie przekraczać tej dawki!
 
Sposób II – Zaparcia i Oczyszczanie Jelita Grubego
Raz na tydzień lub raz w miesiącu (w zależności od indywidualnych potrzeb można stosować rzadziej lub częściej jeżeli zachodzi taka potrzeba) zawsze wieczorem przed samym zaśnięciem, około 3 – 5 grama (pełna, czubata mała łyżeczka od herbaty. W przypadku kiedy po raz pierwszy stosujemy zioła Nirmala zalecamy dawkę dwóch pełnych, czubatych małych łyżeczek od herbaty). Mieszamy ze szklanką letniej przegotowanej wody, lub zjadamy i popijamy dodatkową szklanką wody, następnie kładziemy się spać. Rano po przebudzeniu wypijemy 2 szklanki wody na czczo. (Możemy spodziewać się kilku wypróżnień)
 

Zalecane spożycie uzależnione jest od osobniczej reakcji na suplement. Zalecane spożycie produktu dla osób dorosłych i dzieci od 6 roku życia wynosi 1,5 g dziennie. Można również tę samą ilość rozpuścić w wodzie i wypić przed snem. 

Skład:  Imbir Lekarski, Koper Włoski, Migdałecznik Chebułowiec, Czarna Sól, Adżwan, Olej z Kleszczowiny Pospolitej

Zawartość składników w porcji dziennej (1,5 g):
Imbir Lekarski 0,525 g; Koper Włoski 0,48 g; Migdałecznik Chebułowiec 0,21 g; Czarna Sól 0,1875 g; Adżwan 0,09 g; Olej z Kleszczowiny Pospolitej 0,0075 g

Bez dodatku konserwantów!

Wyprodukowano w Indiach

Zawartość netto: 100 gram (w postaci proszku)

Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Nie przekraczać zalecanej  porcji do spożycia w ciągu dnia.  Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym  w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.