Mydło Neem & Tulsi w liściu palmowym 100g Holy Lama

Mydło Neem & Tulsi w liściu palmowym 100g Holy Lama Zobacz większe
7168
Holy Lama Naturals
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

24,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Luksusowe, naturalne, ręcznie robione mydła ajurwedyjskie Holy Lama Naturals są popularne ze względu na ich długotrwały zapach. Pięknie zapakowana w naturalną, ręcznie wykonaną muszlę wykonaną z liścia palmy areka.

Więcej szczegółów

Uwaga: Liść palmowy jest produktem naturalnym, może wykazywać nierówności na powierzchni.


Mydło Yogi Holy Lama Naturals zawiera unikalne cechy najbardziej cenionych roślin ajurwedyjskich:

Uważa się, że produkty z miodli indyjskiej mają działanie przeciwrobacze, przeciwgrzybicze, przeciwcukrzycowe, przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i uspokajające.

Produkty z miodli indyjskiej są również stosowane w selektywnym zwalczaniu szkodników roślin. Neem jest uważany za główny składnik medycyny ajurwedyjskiej i unani i jest szczególnie przepisywany na choroby skóry.

Ekstrakty z Tulsi są stosowane w ajurwedyjskich lekach na przeziębienia, bóle głowy, dolegliwości żołądkowe, stany zapalne, choroby serca, różne formy zatruć i malarię. Tradycyjnie tulasi przyjmuje się w wielu postaciach: jako herbatę ziołową, suszony proszek, świeże liście lub zmieszane z ghee.

Olejek eteryczny pozyskiwany z Karpoora tulsi jest używany głównie w celach leczniczych i kosmetykach ziołowych, a ze względu na swoje działanie antybakteryjne jest szeroko stosowany w preparatach do pielęgnacji skóry. Od wieków suszone liście tulasi miesza się z przechowywanymi ziarnami, aby odstraszyć owady.

Składniki

INCI: Sodium cocoate, Melia azadirachta seed oil, Ocimum sanctum oil, Cymbopogon martini oil, Vetiveria zizanoides root oil, Homalomena romantica root oil, Cananga odorata seed oil, Lavendula anguistifolia oil, Pogostemon cablin leaf oil, Citrus aurantium dulcis oil , olejek z korzenia Hydichium spicatum, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool, Benzoesan benzylu, Alkohol benzylowy, Eugenol.

Naturalny - Zrównoważony - Sprawiedliwy Handel

Produkty Holy Lama są wykonane głównie z naturalnych składników, unikając stosowania agresywnych chemikaliów lub syntetyków. Tam, gdzie to możliwe, do pakowania używamy zrównoważonych materiałów. Podczas produkcji powstaje mniej niż 1% odpadów, a wszystkie odpady są wykorzystywane jako paliwo lub pasza dla bydła, dzięki czemu nasz ślad węglowy jest wyjątkowo niski!

Surowce używane do produkcji pozyskiwane są głównie od lokalnych rolników z Kerali i reszty Indii, opierając się na ponad siedmiu dekadach silnie ugruntowanych relacji z rolnikami. Firma działa na zasadzie braku kredytu, co oznacza, że ​​wszyscy rolnicy i dostawcy surowców otrzymują natychmiastowe płatności. Fabryka płaci pracownikom godziwe płace, a rolnikom godziwe ceny.

Przedsiębiorstwo kobiet

Holy Lama Naturals jest uznawana w Kerali za zatwierdzone przez rząd przedsiębiorstwo kobiece, w którym ponad 80% pracowników fabryki to kobiety. Większość pochodzi ze środowisk defaworyzowanych (tj. owdowiałych lub opuszczonych przez partnera).