Mydło dla mężczyzn Cedr i Lawenda 100g Maroma

7881
Maroma
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

24,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Mydło Maroma Fairtrade dla mężczyzn, 100% naturalne. O relaksującym zapachu lawendy. Odpowiednie do każdego rodzaju skóry, zarówno twarzy, jak i ciała.

Więcej szczegółów

To długotrwałe potrójnie ucierane mydło zostało opracowane z naturalnych olejków i maseł roślinnych oraz bogatej mieszanki aromatycznej zawierającej olejki eteryczne z himalajskiego cedru, lawendy, pomarańczy, paczuli, laurowego lauru i elemi.

Ta dawka męskiego rozpieszczania pozostawia skórę głęboko oczyszczoną, nawilżoną i świeżą pachnącą.


100% naturalne mydło aromatyczne
Bez sztucznych barwników i konserwantów
Brak testów na zwierzętach i składników
Bez glutenu, parabenów i ftalanów
Brak pochodnych ropy naftowej
Bez oleju palmowego


Składniki (INCI)
Cocos Nucifera Oil (organiczny olej kokosowy)*, Madhuca Indica Seed Oil (Mahua Oil), Sodium Hydroxide**, Aqua (woda demineralizowana), Helianthus Annuus Seed Oil (Sunflower Oil), kaolin, Theobroma Cacao Seed Butter (Masło kakaowe) , Citrus Aurantium Dulcis (olej pomarańczowy), Bulnesia Sarmientoi (olejek z drzewa gwajakowego), Cedrus Deodora Oil (himalajski olejek cedrowy), Lavandula Hybrida Oil (Lavandin Oil), Laurus Nobilis Oil (Bay Laurel Oil), Pogostemon Cablin Oil ( olej paczuli), olej z gumy Canarium Luzonicum (olej Elemi).

* Certyfikowany Organiczny

** Stosowany do zmydlania; nie występuje w produkcie końcowym.

Maroma: Naturalny – Sprawiedliwy Handel – Przyjazny Ziemi
Ma-od Matki, Aroma-zapach, Om-uniwersalny dźwięk i wreszcie z powrotem do Mamy-matki. Maroma dąży do wytwarzania produktów najwyższej jakości i została ambasadorem Auroville na całym świecie. Mieszkańcy Auroville są zaangażowani w szeroki zakres projektów, w tym w rolnictwo ekologiczne, energię odnawialną, zielone budownictwo, technologię, rękodzieło i mały przemysł przyjazny dla środowiska.

Naturalnie: Wszystkie linie produktów zostały opracowane w celu stworzenia dobrego samopoczucia i wewnętrznej równowagi. Większość produktów Maroma jest w 100% naturalna: w 100% naturalne olejki eteryczne i bez chemikaliów.

Sprawiedliwy handel: produkty Maroma są zgodne z międzynarodowymi standardami naturalnej pielęgnacji ciała. Maroma jest członkiem Światowej Organizacji Sprawiedliwego Handlu (WFTO) oraz Forum Sprawiedliwego Handlu w Indiach.

Przyjazny dla Ziemi: Maroma jest szczególnie zaangażowana w ochronę naturalnych zasobów planety. Produkcja odpadów jest znacznie zminimalizowana, ścieki są filtrowane, a oświetlenie zasilane energią słoneczną. Produkty Maroma są wolne od okrucieństwa i nigdy nie testowane na zwierzętach.

Wyprodukowane w Indiach.