Mydło Masło Mango i Aloe Vera 100g. Maroma - Vegan, Fair trade

Mydło Masło Mango i Aloe Vera 100g. Maroma - Vegan, Fair trade Zobacz większe
7891
Maroma
Nowy
Produkt dostępny

26,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Kojące mydło peelingujące Natural Fair Trade Aloe Vera Mango Butter zawiera olej palmowy bez olejków odżywczych. Jest tłoczony na zimno i trzykrotnie mielony, aby zapewnić miękką i bogatą pianę.

Więcej szczegółów

Złuszczaj egzotycznym białym makiem. Równowaga z olejkiem z drzewa herbacianego. Nawilż podwójną dawką masła z mango i ekstraktu z aloesu.

Składniki (INCI)
Cocos Nucifera Oil*, Madhuca Indica Seed Oil, Sodium Hydroxide, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Kaolin, Mangifera Indica Seed Butter, Tinospora Cordifolia Extract, Asparagus Racemosus Root Extract, Rubia Cordifolia Extrakt, Niruriella Asiatic , Nasiona Papaver Sominiferum, Olejek Lavandula Angustifolia, Olejek z Liści Melaleuca Alternifolia, Linalool**.
* składniki organiczne, ** z naturalnych olejków eterycznych

Maroma: Naturalny – Sprawiedliwy Handel – Przyjazny Ziemi
Ma-od Matki, Aroma-zapach, Om-uniwersalny dźwięk i wreszcie z powrotem do Mamy-matki. Maroma dąży do wytwarzania produktów najwyższej jakości i została ambasadorem Auroville na całym świecie. Mieszkańcy Auroville są zaangażowani w szeroki zakres projektów, w tym w rolnictwo ekologiczne, energię odnawialną, zielone budownictwo, technologię, rękodzieło i mały przemysł przyjazny dla środowiska.

Naturalnie: Wszystkie linie produktów zostały opracowane w celu stworzenia dobrego samopoczucia i wewnętrznej równowagi. Większość produktów Maroma jest w 100% naturalna: w 100% naturalne olejki eteryczne i bez chemikaliów.

Sprawiedliwy handel: produkty Maroma są zgodne z międzynarodowymi standardami naturalnej pielęgnacji ciała. Maroma jest członkiem Światowej Organizacji Sprawiedliwego Handlu (WFTO) oraz Forum Sprawiedliwego Handlu w Indiach.

Przyjazny dla Ziemi: Maroma jest szczególnie zaangażowana w ochronę naturalnych zasobów planety. Produkcja odpadów jest znacznie zminimalizowana, ścieki są filtrowane, a oświetlenie zasilane energią słoneczną. Produkty Maroma są wolne od okrucieństwa i nigdy nie testowane na zwierzętach.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: