Organiczna herbata, Wild Fruits – Dzikie Owoce 100 g Sypana Hari Tea

Organiczna herbata, Wild Fruits – Dzikie Owoce 100 g sypana Hari Tea Zobacz większe
6546
Numi
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny

29,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Delektuj się pyszną, rozgrzewającą mieszanką herbaty Hari Tea Wild Fruits, która wprawi Cię w lepsze samopoczucie oraz stan błogiego spokoju.

Więcej szczegółów

W połączeniu z równoważącymi ajurwedyjskimi ziołami i przyprawami,  herbata sypana Hari Tea Wild Fruits zapewnia radość, która podniesie Cię niebiańsko-słodkim uczuciem.

Składniki:

Hibiskus *, jabłko *, porzeczka *, trawa cytrynowa *, dzika róża *, skórka pomarańczy *, kolec ziemisty *, pieprz czarny *, cynamon *, imbir *, goździk *, kardamon *.

* z kontrolowanych upraw ekologicznych.

Numi Tea - historia jakości, zrównoważonego rozwoju i artyzmu Numi Tea powstała w 1999 roku w Oakland w Kalifornii jako dzieło miłości brata i siostry - ona jest artystką, a on jest alchemikiem. Nazwali swoją firmę Numi na cześć suszonej limonki z Bliskiego Wschodu, którą pili jako dzieci. Numi stawia na innowacje i jakość w połączeniu z zaangażowaniem na rzecz społeczności i planety. Dzięki autentyczności, kreatywności i zaangażowaniu na rzecz ludzi i planety Numi dostarcza Ci najczystsze, najlepiej smakujące organiczne herbaty. Od pierwszych dni Numi jest pionierem wielu trendów herbacianych.