Triphala w płynie 1 litr Ayurvitta suplement diety

Triphala w płynie  1 litr, Ayurvitta suplement diety Zobacz większe
2384
Ayurvitta
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

115,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Wspomaganie prawidłowej pracy jelit.

100% naturalny sok z owoców amli, bibhitaki i haritaki.

Więcej szczegółów

Triphala w płynie to w 100% naturalny sok z dziko rosnących i ręcznie zbieranych owoców.  Triphala to wyjątkowa mieszanka trzech wspomagających się wzajemnie roślin - Amla, Bibhitaki i Haritaki. 


Triphala jest jednym z najważniejszych suplementów ajurwedyjskich i działa korzystnie na cały przewód pokarmowy.Składniki owoców regulują pracę jelit, pobudzają je do szybszego trawienia. Dzięki czemu resztki pokarmu nie zalegają w jelitach, co korzystnie wpływa na obniżanie się wagi ciała a jelito grube utrzymane jest w dobrej kondycji.
Triphala polecana jest również w walce z otyłością.

Ze wszystkich dostępnych Triphali na rynku,największą skuteczność wykazuje Triphala w płynie, ponieważ jako jedyna zachowuje wszystkie swoje cenne właściwości.

Właściwości:


Amalaki - Tzw. Amla (Indian Gooseberry, Emblica officinalis) Jej główne działanie pomaga w schorzeniach związanych z żołądkiem, płucami, sercem oraz wątrobą. Związana jest z ajurwedyjską energią “PITTA” oraz żywiołem ognia. Ma bardzo gorzki i kwaśny smak. Znana jest od tysięcy lat jako jedno z najbogatszych źródeł witaminy C (posiada jej więcej niż cytryna) Amla to również bogate źródło antyoksydantów, flawonoidów i karotenów.

  • wspiera prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowegoBibhitaki-  Tzw. Beheda (Bellirica Myrobalan) Jej główne działanie pomaga w schorzeniach związanych z płucami, wątrobą oraz sercem.  Związana jest ajurwedyjską energią “KAPHA” oraz żywiołem ziemia – woda. Ma słodko – gorzki i bardzo cierpki smak. Bibhitaki zawiera około 35% olejów oraz 45% białek, które korzystnie działają na podwyższenie frakcji HDL (tzw. dobry cholesterol)

  • pomaga chronić wątrobę, 
  • wspiera perystaltykę jelit, 
  • wspiera trawienie i wydalanie,
  •  pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu
  •  pomaga utrzymać prawidłowy poziom glukozy we krwi
 
Haritaki (Migdałecznik Chebułowiec) tzw. Harada (Chebulic Myrobalan) Jej główne działanie pomaga w schorzeniach związanych z sercem, układem krążenia jak również w chorobie spastycznej jelita cienkiego i grubego. Związana jest z ajurwdyjską energią “VATTA” oraz żywiołem powietrza. Ma sześć ajurwedyjskich smaków w których najbardziej wyczuwalny jest gorzki. Owoce Haritaki bogate są w taninę, fruktozę oraz aminkowasy, zawiera również kwas sukcynytowy i sitosterol. 
  • wspomaga regularność wypróżnień, pomaga zrównoważyć poziom gazów (wzdęć)
  • wspiera funkcjonowanie jelit
  • wzmacnia libido

Sposób użycia: Zalecana dzienna porcja 30 ml 2 x dziennie, przed jedzeniem.

Kobiety w ciąży i karmiące po konsultacji z lekarzem.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.


 Nie zawiera żadnych sztucznych składników, konserwantów, wody, aromatów czy cukru. Triphala w płynie powstaje według zasad ajurwedy. Nie powstaje z proszku, suszu czy metody liofilizacji.
Informacje dodatkowe: Po otwarciu przechowywać w lodówce. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. WSTRZĄSNĄĆ PRZED UŻYCIEM!

Bez dodatku konserwantów!

Wyprodukowano w Indiach

Skład w dziennej porcji (60 ml): Amla 60 mg, Bibhitaki 30 mg, Haritaki 30 mg (Sok z Amla 100%, Bibhitaki 100%, Haritaki 100%)

Zawartość netto: 1 litr (butelka plastikowa)