Opaska na głowę, kolor Sky-Rose, Spirit of OM

7993
The Spirit of OM®
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny

74,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Wygodny bambusowy elastyczny splot. Idealna do uprawiania jogi, sportu i rekreacji. Dzięki miękkim włóknom wiskozowym wykonanym z celulozy bambusowej, opaska z kolekcji The Spirit of OM zapewnia cudownie miękkość i wygodę.

Więcej szczegółów

Dzięki miękkim włóknom wiskozowym wykonanym z celulozy bambusowej, opaska z kolekcji The Spirit of OM zapewnia cudownie miękkość i wygodę.

Materiał przepuszcza powietrze, zapobiega przykrym zapachom i daje uczucie świeżości. Włókno bambusowe może wchłonąć dużo wilgoci, dzięki czemu dłużej pozostaje suche.

Materiał i cechy:

65% wiskoza z pulpy bambusowej.
30% bawełny z kontrolowanych upraw ekologicznych
5% elastanu
Wykończony drobnym kwarcem różowym
Ekologiczne barwienie cyfrowe bez zużycia wody

Kolor/wzór: Sky-Rose


Spirit of OM® oferuje wysokiej jakości odzież organiczną do jogi, tai chi, wellness i rekreacji. Jogini doceniają pozytywne efekty i wibracje.

Organiczna energetyczna odzież do jogi i wellness dla ciała i duszy. 

To wysokiej jakości odzież do jogi, medytacji, Tai Chi, odnowy biologicznej, wszelkiego rodzaju sportu i aktywności duchowych, pracy, szkoły i wypoczynku, wykonana z bawełny organicznej i innych szlachetnych materiałów, takich jak bambus. Jogini i terapeuci doceniają pozytywny efekt takiej odzieży, ponieważ mogą lepiej zatrzymać swoją energię i poczuć dobroczynną wibrację.

Bawełna organiczna, przyjazność dla środowiska, zrównoważona i uczciwa produkcja


Odzież Spirit of OM® Yoga dostępna jest w wielu wspaniałych modelach i kolorach, wykonana z najlepszych materiałów: ręcznie wyselekcjonowanej bawełny organicznej, a także bambusa. Proces produkcji jest przyjazny dla środowiska i wolny od substancji toksycznych. Są to wysokie warunki etyczne produkcji i sprawiedliwe społecznie w poszanowaniu środowiska.

Najlepsza jakość i długowieczność

Wysoka jakość i staranne wykonanie odzieży Spirit of OM® znajduje odzwierciedlenie w jej wyjątkowym komforcie.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: