Olejek z Neem tłoczony na zimno (100 ml)

Neem Oil, cold pressed (100 ml) Zobacz większe
6284
OTH
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

28,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Wyjątkową rośliną jest indyjskie drzewo Neem, znane jako Neem, o botanicznej nazwie Antelaea Azadirachta. Drzewo Neem oferuje różnorodność biologicznie cennych składników, które używamy obecnie od tysięcy lat.

Więcej szczegółów

Do naszych produktów z Neem używane są tylko najlepsze gatunki surowców. Konsekwentnie unikamy syntetycznych surowców petrochemicznych (parafiny itp.), syntetycznych konserwantów, substancji zapachowych lub barwników oraz surowców wytwarzanych biotechnologicznie (enzymy itp.). Dlatego nasze produkty są szczególnie polecane dla alergików.

Olejek z miodli indyjskiej uzyskuje się przez szczególnie delikatne tłoczenie na zimno nasion drzewa Neem o temperaturze poniżej 40 ° C. Te cenne, biologicznie aktywne składniki, takie jak azadirachtyny, nimbina czy salannina, zachowują swoją skuteczność. Ten wysokiej jakości, nie wysychający olej wyróżnia się właściwościami o wysokiej wartości kosmetycznej, szczególnie w przypadku skóry suchej i zniszczonej wpływami środowiska.

Do celów kosmetycznych nadaje się do jednorazowego użytku, zwłaszcza do zabiegów terapeutycznych. Jeśli jest przeznaczony do codziennego użytku, warto stosować go w zbilansowanej kompozycji olejków i naturalnych dodatków z uwagi na jego specyficzny intensywny zapach przez wiele osób odbieranych jako cuchnący.

Pochodzenie: Indie.
INCI: Melia Azadirachta

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: