Migdałowy Olejek do Włosów 100ml Dabur+50ml GRATIS

Migdałowy Olejek do Włosów 100ml Dabur Zobacz większe
1089
Dabur
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

12,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Zawiera blisko dwa razy więcej witami ny E w porównaniu do innych produktów przeznaczonych do olejowania włosów! Odżywia i wygładza! Świetna cena!

Więcej szczegółów

Firma Dabur łączy dobroczynne składniki naturalne wykorzystując także osiągnięcia naukowe ze swoich laboratoriów.
Jego główne zadanie to bardzo głębokie odżywienie włosów a także zapewnienie im ochrony przed szkodliwym wpływem zewnętrznych czynników takich jak słońce, wiatr, zanieczyszczenia powietrza a także wygładzenie struktury wzdłuż całego włosa.
Badania firmy Dabur wykazały, że konsumenci zauważyli widoczną poprawę wyglądu włosów, stały się one wzmocnione, silne i błyszczące.
 
Dzięki zastosowaniu migdałowego olejku Vatika firmy Dabur, Twoje włosy staną się gładkie, miękkie w dotyku, dogłębnie odżywione i nawilżone.
 
Olejek pomaga w zwalczaniu różnego rodzaju dolegliwości związanych ze stanem włosów i skóry głowy
 
Olejek łatwo rozprowadza się na włosach i ma przyjemny zapach, łatwo zmywa się zwykłym szamponem a pozostawia miękkie włosy, które poddają się układaniu, nie puszą się, loki są ujarzmione.
A to wszystko za wyjątkowo korzystną cenę! 
 
Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku zewnętrznego.
 
Skład szczegółowy:
Mineral Oil 74%, Vegetable Oil including Almond Oil 23%, Almond Protein Ester, Sugandhit Dravya, Vitamin E Acetate, Avobenzone, Antioxidant-TBHQ, C.I, 47000, 26100