Olejek eteryczny z kłączy Tataraku (Acorus calamus) 10 ml Song of India

Obniżka! Olejek eteryczny - z kłączy Tataraku (Acorus calamus), 10 ml. Song of India Zobacz większe
6636
Song of India
Nowy
Produkt dostępny

15,30 zł

18,00 zł -15%

Promocja ważna do: 2022-10-09

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Olejek eteryczny uzyskany z suszonego kłącza tataraku dziko rosnącego i ekstrahowanego metodą destylacji parowej. W praktyce ajurwedyjskiej znany jest jako Vacha, a w Egipcie jest uznawany jako afrodyzjak do dnia dzisiejszego.

Więcej szczegółów

Zapach ciepły, drzewny, kremowy, korzenny, lekko owocowy. Posiada duchowy wyźwięk i był stosowany w Nepalu do obrzędów namaszczania duchowego.

Dobrze komponuje się z cedrem, cynamonem, szałwią muszkatołową, kadzidłem, geranium, lawendą, limonką, majerankiem, mirrą, pomarańczą, paczulą, rozmarynem, drzewem sandałowym.

Piękny aromat suszonych korzeni Acorus calamus sprawia, że jest nieodzownym składnikiem wielu perfum drzewnych typu orientalnego.

Długa historia korzenia tataraku obejmuje stosowanie go przez chińskich zielarzy, Egipcjan, Greków, w dawnych kulturach europejskich i rdzennych Amerykanów. W praktyce ajurwedyjskiej znany jest jako Vacha, a w Egipcie jest uznawany jako afrodyzjak do dnia dzisiejszego.

Calamus to olejek, o którym wielokrotnie wspominano w pismach biblijnych - przede wszystkim Księga Wyjścia 30: 22-25 jako składnik olejku do namaszczania.

Przeciwwskazania: Stosować dobrze rozcieńczony. Nie połykać, unikać w czasie ciąży, potencjalnie toksyczne w dużych ilościach.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: