Olejek aromaterapeutyczny 7 Czakra Korony Sahasrara 10ml Fiore D'Oriente

6121
Fiore D'Oriente
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

45,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Fiore D’Oriente Chakroil Chakra olejek aromatyczny Sahasrara - 7. Czakra (Czakra Korony).
Sahasrara reprezentuje transcendencję i jest również nazywana „dziesiątą bramą”.

Więcej szczegółów

Czakra Korony wpływa na nasze głębsze zrozumienie siebie poza fizyczne jestestwo. Odblokowana 7 czakra może stać się otworem dla przyjęcia boskiej woli, świętego światła i siły życiowej z wszechświata.

Tutaj człowiek łączy się z wszechświatem. Całość osobowości, w połączeniu z innymi czakrami, oferuje spotaknie z  boskimi siłami wszechświata. Jednostka doświadcza wiedzy poza słowami i intelektem. Nawiązuje relacje z kosmiczą energą i czystą świadomością.

Sanskrycka nazwa 7 czakry to Sahasrara. 

Umiejscowienie: czubek głowy

Odpowiada za: świadomość

Odpowiednik na płaszczyźnie fizycznej: entralny układ nerwowy, kora mózgowa

Dysfunkcje: depresja, poczucie wyobcowania i zamętu, nuda, apatia, pomieszanie, brak zdolności uczenia się, choroby fizyczne i psychiczne związane z szyszynką i mózgiem.

Olejki do aromaterapii Chakroil Fiore D'Oriente są olejkami wibracyjnymi dla siedmiu czakr - ludzkich centrów energetycznych i podobnie jak kadzidełka czakralne Fiore D’Oriente, stanowią część „systemu przywracania równowagi czakr”.

Mieszanki poszczególnych olejków eterycznych czakry są przygotowywane ściśle według starożytnych nauk medycyny holistycznej jaką jest Ajurweda.

Produkcja jest bardzo kosztowna i misterna, więc unikalna seria Chakra oil jest narzędziem wibracyjnym najwyższej jakości.

Sposób stosowania:

Regularne wspieranie obszaru przypisanego do każdej czakry jest niezbędne dla dobrej harmonizacji systemu energetycznego.

Wcieraj w ciało 2-3 krople trzy razy dziennie, delikatnie masując przypisany chakrze obszar.

Aromatyczne olejki Chakra można również nakładać na strefy refleksologii na stopach.

Ponadto olejki zapachowe Fiore D’Oriente można wcierać na przedramieniu, jako terapia aromatyczna z wykorzystaniem stałej oscylacji pulsu.

Skład: Naturalne olejki eteryczne najwyższej jakości i tłoczony na zimno olej jojoba.


Zawartość: 10 ml.