Fushi Nootropic Brain Blend KONCENTRACJA i PAMIĘĆ 60 kapsułek - Żeń-szeń koreański & Matcha & Brahmi & Ashwagandha

Nowy Fushi Nootropic Brain Blend 60 kapsułek Zobacz większe
8197
Fushi
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny

89,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Pomaga poprawić funkcje umysłowe i poznawcze.

Więcej szczegółów

Fushi Nootropic Brain Blend

Suplement diety

Fushi Nootropic Brain Blend to suplement zawierający zioła, które pomagają poprawić funkcje umysłowe i poznawcze, w tym skupienie, koncentrację i pamięć.

Czym są nootropy?

Nootropy to naturalne substancje, które mogą poprawić funkcjonowanie poznawcze mózgu.

  • Owies zwyczajny - pozytywnie wpływa na pamięć 

  • Ashwagandha - wspomaga uczenie się, zapamiętywanie i funkcje poznawcze

  • Ginseng (żeń-szeń) - zwiększa wydolność fizyczną i poprawia koncentrację

Sposób użycia: spożywać 1 kapsułkę dwa razy dziennie. 

UWAGI: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Niestosować przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.  Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. 

Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia.

Produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego – odpowiedni dla Wegan i Wegetarian.

Przechowywanie: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać z dala od bezpośredniego promieniowania słonecznego w temperaturze poniżej 30°C.

Fushi Wellbeing ma etyczną akredytację i została nagrodzona przez Ethical Organisation za zaangażowanie w ograniczanie marnotrawstwa środowiska, zanieczyszczenia, pracy dzieci, badań na zwierzętach i innych nieuczciwych praktyk handlowych. Wierzymy, że jesteśmy uczciwi wobec naszych klientów, życzliwi wobec naszej planety i odpowiedzialni za nasze działania. Fushi wspiera kampanię „Tree for Eternity”, przeznaczając część swoich zysków na Tree Aid, brytyjską organizację charytatywną, która wykorzystuje drzewa w celu zmniejszenia ubóstwa i promowania samodzielności w niektórych z najbiedniejszych regionów  Afryki.

Zioła i rośliny wykorzystywane przez firmę Fushi są uprawiane zgodnie z zasadami rolnictwa biodynamicznego, przetwarzane w niskiej temperaturze oraz w 100% raw, aby zachowały swoje cenne właściwości odżywcze. Surowce pochodzą ze zrównoważonych źródeł. "Jesteśmy uczciwi wobec naszych klientów, odpowiedzialni za nasze działania, a nasze produkty są przyjazne dla środowiska".

Skład produktu

Składniki:Ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej (Centella Asiatica), Liście zielonej herbaty matcha w proszku (Camellia Sinensis L.), Workoliść członowaty (Ascophyllum nodosum) zawierający jod, Ekstrakt z owsa zwyczajnego (Avena Sativa), Ekstrakt z Żeń-szenia Koreańskiego (Panax Ginseng C.A. Meyer), Ekstrakt z korzenia witanii ospałej (Ashwagandha) Withania Somnifera, Ekstrakt z liści bakopy drobnolistnej (Brahmi) Bacopa Monnieri hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki).

1 kapsułka zawiera:

Ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej DER 4:1 225 mg, Zielona herbata matcha 172,575 mg, Workoliść członowaty (Ascophyllum nodosum) 97,425 mg zawierający Jod 75 ug - 50%RWS, Ekstrakt z Żeń-szenia koreańskiego DER 4:1 75 mg, Ekstrakt z owsa zwyczajnego DER 10:1 75 mg, Ekstrakt z korzenia witanii ospałej DER 12:1 60 mg, Ekstrakt z liści bakopy drobnolistnej DER 50:1 45 mg

Dzienna porcja (2 kapsułki):

Ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej DER 4:1 450 mg, Zielona herbata matcha 345,15 mg, Workoliść członowaty (Ascophyllum nodosum) 194,85 mg zawierający Jod 150 ug - 100%RWS, Ekstrakt z Żeń-szenia koreańskiego DER 4:1 150 mg, Ekstrakt z owsa zwyczajnego DER 10:1 150 mg, Ekstrakt z korzenia witanii ospałej DER 12:1 120 mg, Ekstrakt z liści bakopy drobnolistnej DER 50:1 90 mg

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: