Nalewka z liści Neem o zapachu Lawendy szklana butelka 100 ml

Neem-leaves tincture, 100 ml Zobacz większe
5408
OTH
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny

34,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Wyjątkową rośliną jest indyjskie drzewo Neem, znane jako Neem, o botanicznej nazwie Antelaea Azadirachta. Drzewo Neem oferuje różnorodność biologicznie cennych składników, które używamy obecnie od tysięcy lat.

Więcej szczegółów

Do naszych produktów z Neem używane są tylko najlepsze gatunki surowców. Konsekwentnie unikamy syntetycznych surowców petrochemicznych (parafiny itp.), syntetycznych konserwantów, substancji zapachowych lub barwników oraz surowców wytwarzanych biotechnologicznie (enzymy itp.). Dlatego nasze produkty są szczególnie polecane dla alergików.

Nalewka z liści miodli indyjskiej jest wytwarzana przez ekstrakcję na zimno alkoholem (70% v / v etanolu, denaturowany naturalną lawendą) ze zmielonych liści neem. Zawiera wszystkie substancje pielęgnujące skórę z liści drzewa neem, które można znaleźć w kosmetykach naturalnych takich jak kremy do twarzy i pielęgnacyjne, balsamy do ciała lub produkty do mycia skóry, żele pod prysznic i mydła.
Jest również używany przez naturopatów i terapeutów.

Zawarty w nim alkohol jest denaturowany podczas produkcji olejkiem lawendowym. Wszystkie składniki są pochodzenia naturalnego i są rozkładane bez pozostałości.

Składniki:
Alkohol (spirytus lotny), woda, liście neem.

Składniki INCI:
Alkohol denat., Aqua, Ekstrakt z liści Melia azadirachta