Esencja karmiczna Dzika Orchidea Poczucie niepewności 10 ml Crystal Herbs

Obniżka! Esencja karmiczna Dzika Orchidea, Otwórz Serce, 10 ml, Crystal Herbs Zobacz większe

6352
Crystal Herbs
Nowy
Produkt dostępny

38,25 zł

45,00 zł -15%

Promocja ważna do: 2022-10-09

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Dzika Orchidea rozprasza głęboko zakorzenione energie zwątpienia i niepewności, podnosząc naszą świadomość, dzięki czemu ponownie możemy poczuć nasze połączenie ze Źródłem.

Więcej szczegółów

Esencje karmiczne to potężny zestaw esencji kwiatowych, które mogą pomóc otworzyć wewnętrzne drzwi i zabrać cię prosto do sedna problemu, promując szybkie uwolnienie od każdego nieświadomego wzorca przekonań, który cię blokuje.

Karmic Flower Essence powstało w oparciu o zidentyfikowany przez dr Edwarda Bacha system siedmiu grup osobowości. Każda esencja przeznaczona jest dla innej stworzonej z intencją rozwoju osobowości i pokonywaniu granic.

Poczucie niepewności wywodzi się z przekonania w oddzielenie od Źródła, a zatem od wyższych aspektów nas samych. Bez tego połączenia nie jesteśmy w stanie przejść przez życie z intuicyjną wiedzy o tym, co jest dla nas właściwe, a zatem popadamy w wątpliwości i niepewność.

Dzika Orchidea zabiera cię wprost w pochodzenie tych niewygodnych stanów, pozwalając im się transformować i rozszerzać twoją świadomość, tak żeby ponownie poczuć połączenie ze Źródłem.

Wyznaczniki, które podpowiedzą Ci, że ta esencja jest stworzona dla Ciebie:

- poczucie wątpliwości i niepewności jest głęboko zakorzenionym i powracającym tematem 
- Tam, gdzie istnieje strach przed zaufaniem swojej intuicji z powodu przeszłych „błędów”.
W takim przypadku pomocne może być zastąpienie dzikiej orchidei i różowej róży.


Jak używać esencji karmicznych:

Zaaplikuj 4 krople 3 lub 4 x dziennie bezpośrednio na język z użyciem pipety lub w polu aury podczas sesji uzdrawiania.

Zachować odstęp 10 minut od jedzenia i picia.

Stosuj tak długo, jak tego potrzebujesz, aby wywołać zmianę energii, nad którą pracujesz. Czas potrzebny na to może się wahać od kilku dni do tygodnia lub dłużej, w zależności od okoliczności. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​nie jest niczym niezwykłym wykończenie całej butelki, zanim wszystkie możliwe przemiany będą zakończone. Ponadto, każda esencja w tym zestawie może być potraktowana krótkoterminowo, aby pomóc promować szybką zmianę energii.

Co to jest karma?

To, co nazywamy karmą, jest w rzeczywistości wynikiem działania Powszechnego Prawa Przyczyny i Skutku w naszym życiu. Mówiąc prościej, ta Zasada zapewnia, że ​​Wszechświat zwraca nam dokładnie to, co dajemy w życiu, niezależnie czy jest to pozytywne, czy negatywne. Zasadniczo jest to proces równowagi i uczciwości, który ma na celu umożliwienie nam uczenia się na podstawie naszych doświadczeń i rozpoznania mocy, jaką nasze myśli, przekonania i emocje mają udział w tworzeniu zarówno naszej osobistej, jak i zbiorowej rzeczywistości. Niestety, ponieważ w przeszłości nie rozumieliśmy tej zasady, założyliśmy, że przyczyna wszelkich trudności w naszym życiu leży poza nami, co pozwala na narastanie powtarzających się cykli negatywnych zachowań. To właśnie te wzorce są często określane jako „karmiczne”, ponieważ ich pochodzenie jest głęboko zakorzenione w starych doświadczeniach, które chociaż nie są już świadome, nadal kierują naszym życiem. Wszystko, czego potrzebujemy, aby zmienić te wzorce i uwolnić „karmę”, to po prostu świadomość i transformacja podstawowych przekonań, aby można było dokonać nowych wyborów.

Składniki:

Energetyzujący napar z: Orchis mascula.
brandy organiczna, woda (alkohol 23%).

Nie zalecamy podawania Esencji Karmicznych dzieciom poniżej 12 roku życia.

Porady dotyczące przechowywania - produkty wpływające na wibracje organizmu najlepiej przechowywać w chłodnym miejscu, z dala od telewizorów, kuchenek mikrofalowych, komputerów, telefonów bezprzewodowych lub komórkowych itp.

Tutaj znajdziesz pozostałe esencje

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: