Szukaj

Filtruj produkty

Marka

Zakres cenowy

0 - 1686 zł

Na stanie

Partners
payment logos: przelewy24, dpd, inpost, paczkomaty, zaufane opinie ceneo

Esencja - Poczucie bezpieczeństwa i Wiara w życie, Boska Esencja Harmonii - 10 ml Crystal Herbs

Nowy 03	Feeling Safe, Belief Patterns Essence -- 10 ml Zobacz większe
6462
Crystal Herbs
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny

46,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Przekształca przekonanie, że „świat nie jest bezpiecznym miejscem”. 

Przeznaczona dla tych, którzy „nigdy nie czują się bezpiecznie”, a może mają nieuzasadnione poczucie zbliżającej się zagłady. Mogą również wystąpić trudności w radzeniu sobie ze zmianą lub brak zaufania.

Więcej szczegółów

Nieświadome przekonanie, że „świat nie jest bezpieczny” jest głęboko zakorzenionym i wyniszczającym wzorcem u wielu ludzi. Skutecznie blokuje naszą zdolność rozpoznawania naszego połączenia z uniwersalnym przepływem i przyczynia się do poczucia separacji i bezbronności.

Często to przekonanie ma swoje korzenie w doświadczeniach nagłej śmierci lub utraty w poprzednich wcieleniach, które pozostawiły nas z nieprzetworzonym strachem, szokiem i traumą, które teraz ograniczają naszą zdolność do poczucia bezpieczeństwa i pełnego zaufania blokując przepływ życia w tej inkarnacji.

Możesz uznać to za nieuzasadnione uczucie, że coś strasznego czai się „tuż za rogiem”.

Ta kombinacja esencji delikatnie pomoże uwolnić te stare wspomnienia, pozostawiając swobodę spojrzenia na życie z nowej perspektywy.

Jak używać Boskiej Esencji Harmonii:

Zaaplikuj 4 krople 3 lub 4 x dziennie bezpośrednio na język z użyciem pipety lub w polu aury podczas sesji uzdrawiania.

Zachować odstęp 10 minut od jedzenia i picia.

Stosuj tak długo, jak tego potrzebujesz, aby wywołać zmianę energii, nad którą pracujesz. Czas potrzebny na to może się wahać od kilku dni do tygodnia lub dłużej, w zależności od okoliczności. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​nie jest niczym niezwykłym wykończenie całej butelki, zanim wszystkie możliwe przemiany będą zakończone. Ponadto, każda esencja w tym zestawie może być potraktowana krótkoterminowo, aby pomóc promować szybką zmianę energii.

Składniki:

Energetyczny napar z: Larimaru, Jeżyny, Malwy, Skarabeusza, Waryscytu, Kwarcu Niebieskiego.

brandy organiczna, woda (alkohol 23%).

Nie zalecamy podawania Esencji dzieciom poniżej 12 roku życia.

Porady dotyczące przechowywania - produkty wpływające na wibracje organizmu najlepiej przechowywać w chłodnym miejscu, z dala od telewizorów, kuchenek mikrofalowych, komputerów, telefonów bezprzewodowych lub komórkowych itp.

Tutaj znajdziesz pozostałe esencje

Silne przekonania kształtują rzeczywistość w naszym życiu, zarówno osobistą, jak i społeczną. Pozytywne, sprzyjające życiu przekonania są ważne dla naszego dobrego samopoczucia, więc kiedy są one w jakiś sposób zaburzone, może to być znak, aby sprawdzić nasze nieświadome przekonania, ponieważ często są one najbardziej wpływowe i aktywne, gdy nie jesteśmy ich świadomi. 

Głęboko działające kombinacje esencji to doskonały sposób, aby podnieść stare, zakorzenione przekonania, abyśmy mogli je uporządkować i zmienić, czyniąc je własnymi według własnego przekonania.