Esencja - Tworzenie obfitości (Czakra Serca), Boska Esencja Harmonii 10 ml Crystal Herbs

Esencja Obfitość - Poszukiwanie żródła przekonań, przekonań (Czakra Serca), Boska Esencja Harmonii 10 ml Crystal Herbs Zobacz większe
7952
Crystal Herbs
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

55,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Wskazania – dla tych, którzy chcą stworzyć większą obfitość – czy to w formie pieniędzy, miłości, radości czy duchowego połączenia. 

  • Rozwiewa stare wzorce świadomości
  • Otwiera czakrę serca
  • Znosi bariery uniemożliwiające jedność z przepływem powszechnej obfitości
  • Równoważy zdolność dawania i otrzymywania

Więcej szczegółów

Open to Receive, Belief Patterns Essence - Otwórz się na przyjęcie nieuświadomionego, Poszukiwanie żródła przekonań. Przekształcanie świadomości ubóstwa.

Ogromny wzorzec zbiorowego przekonania, że ​​„nie wystarczy” jest źródłem wielu problemów w naszym dzisiejszym świecie, przede wszystkim ogromnej nierównowagi w tym, jak dzielimy się zasobami planetarnymi.

Na poziomie indywidualnym ta wiara w „świadomość ubóstwa” może prowadzić nas do doświadczania w naszym życiu braku pieniędzy, radości, miłości, przyjaźni, pracy itp. Z wyższej perspektywy duszy, prawdziwa obfitość jest integralną częścią naszego połączenia ze Źródłem i jest swobodnie dostępna. 

Jednak wielu z nas nosi nieświadome wzorce, które skutecznie blokują naszą zdolność łączenia się z tym najważniejszym Boskim przepływem.

Często brak zrozumienia naszego udziału w przepływie oznacza, że ​​albo nie jesteśmy otwarci na jego przyjęcie, albo nie rozumiemy, jak go wykorzystać i przekazać dalej.

Ta esencja pomoże ci oczyścić i przekształcić stare wzorce, które uniemożliwiają ci otwarcie czakry serca, aby połączyć się z przepływem Boskiej Obfitości we wszystkich jej formach.

Składniki: Organiczna brandy, woda, (alkohol 23% obj.).

Energetyzujący napar z: Osteospermum, (Kirengeshomia) Curcuma & Iceberg Rose, Emerald, Wulfenite, Rhodocrosite

Jak używać Boskiej Esencji Harmonii:

Zaaplikuj 4 krople 3 lub 4 x dziennie bezpośrednio na język z użyciem pipety lub w polu aury podczas sesji uzdrawiania.

Zachować odstęp 10 minut od jedzenia i picia.

Stosuj tak długo, jak tego potrzebujesz, aby wywołać zmianę energii, nad którą pracujesz. Czas potrzebny na to może się wahać od kilku dni do tygodnia lub dłużej, w zależności od okoliczności. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​nie jest niczym niezwykłym wykończenie całej butelki, zanim wszystkie możliwe przemiany będą zakończone. Ponadto, każda esencja w tym zestawie może być potraktowana krótkoterminowo, aby pomóc promować szybką zmianę energii.

Tutaj znajdziesz pozostałe esencje

Silne przekonania kształtują rzeczywistość w naszym życiu, zarówno osobistą, jak i społeczną. Pozytywne, sprzyjające życiu przekonania są ważne dla naszego dobrego samopoczucia, więc kiedy są one w jakiś sposób zaburzone, może to być znak, aby sprawdzić nasze nieświadome przekonania, ponieważ często są one najbardziej wpływowe i aktywne, gdy nie jesteśmy ich świadomi. 

Głęboko działające kombinacje esencji to doskonały sposób, aby podnieść stare, zakorzenione przekonania, abyśmy mogli je uporządkować i zmienić, czyniąc je własnymi według własnego przekonania. 

Porady dotyczące przechowywania — najlepiej przechowywać preparat wibracyjny w chłodnym miejscu, z dala od telewizorów, kuchenek mikrofalowych, komputerów, telefonów bezprzewodowych lub komórkowych itp. i innych urządzeń nacechowanych szkodliwym zbyt dużym natężeniem promieniowania elektromagnetycznego.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: