Esencja - Ochrona aury (Aura Protection), Boska Esencja Harmonii 10 ml Crystal Herbs

Nowy Esencja - Tworzenie obfitości (Czakra Serca), Boska Esencja Harmonii 10 ml Crystal Herbs Zobacz większe
8024
Crystal Herbs
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny

55,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Wskazania - nadwrażliwość, uczucie bycia na łasce cudzych emocji lub myśli. Energicznie wyczerpany wokół innych, zwłaszcza w tłumie. Uczucie zaatakowania przez myślokształty innych lub niemożność odróżnienia własnych emocji od emocji innych. Słabe granice energetyczne.

Więcej szczegółów

Nadwrażliwość jest dla wielu z nas dużym wzorcem i często odnosi się do nieświadomych przekonań na temat naszych granic z innymi i otaczającym nas światem.

Wiele osób ma nieświadome wzorce, które mówią im, że bezpieczniej jest, jeśli nie tworzą silnych granic, podczas gdy inni mają zniekształcony obraz służby, który nieświadomie uniemożliwia im ustanowienie zdrowych granic.

Ten wzorzec może również odnosić się do starych doświadczeń nadużyć lub sytuacji, w których czuliśmy się prześladowani za to, że staliśmy we własnej mocy. Wzięcie odpowiedzialności za własną przestrzeń energetyczną jest ważnym pierwszym krokiem w pracy z tym wzorcem.

Esencja Auric Protection pomogła wielu ludziom rozpoznać i zdefiniować własną energię na tle energii innych. Często jest to pierwszy raz, kiedy są w stanie dokonać takiego rozróżnienia, a świadomość, że mogą mieć własną przestrzeń energetyczną, jest zarówno objawieniem, jak i ulgą. Pole aury może być również osłabione przez szok, uraz, nadmierne spożywanie alkoholu i narkotyków, chorobę lub nadmierną potrzebę emocjonalną.

Składniki: Organiczna brandy, woda, (alkohol 23% obj.).

Energetyczny napar z krwawnika mieszanego, pennyroyala, staurolitu, lodowego kamienia, larimaru i czystego kwarcu.

Jak używać Boskiej Esencji Harmonii:

Zaaplikuj 4 krople 3 lub 4 x dziennie bezpośrednio na język z użyciem pipety lub w polu aury podczas sesji uzdrawiania.

Zachować odstęp 10 minut od jedzenia i picia.

Stosuj tak długo, jak tego potrzebujesz, aby wywołać zmianę energii, nad którą pracujesz. Czas potrzebny na to może się wahać od kilku dni do tygodnia lub dłużej, w zależności od okoliczności. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​nie jest niczym niezwykłym wykończenie całej butelki, zanim wszystkie możliwe przemiany będą zakończone. Ponadto, każda esencja w tym zestawie może być potraktowana krótkoterminowo, aby pomóc promować szybką zmianę energii.

Tutaj znajdziesz pozostałe esencje

Silne przekonania kształtują rzeczywistość w naszym życiu, zarówno osobistą, jak i społeczną. Pozytywne, sprzyjające życiu przekonania są ważne dla naszego dobrego samopoczucia, więc kiedy są one w jakiś sposób zaburzone, może to być znak, aby sprawdzić nasze nieświadome przekonania, ponieważ często są one najbardziej wpływowe i aktywne, gdy nie jesteśmy ich świadomi. 

Głęboko działające kombinacje esencji to doskonały sposób, aby podnieść stare, zakorzenione przekonania, abyśmy mogli je uporządkować i zmienić, czyniąc je własnymi według własnego przekonania. 

Porady dotyczące przechowywania — najlepiej przechowywać preparat wibracyjny w chłodnym miejscu, z dala od telewizorów, kuchenek mikrofalowych, komputerów, telefonów bezprzewodowych lub komórkowych itp. i innych urządzeń nacechowanych szkodliwym zbyt dużym natężeniem promieniowania elektromagnetycznego.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: