Esencja - Bycie Obecnym (Being Present), Boska Esencja Harmonii 10 ml Crystal Herbs

Nowy Esencja - Odpuszczanie (Lefting Go), Boska Esencja Harmonii 10 ml Crystal Herbs Zobacz większe
8025
Crystal Herbs
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny

55,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Wskazania – Warto wiedzieć i czuć, na czy stoimy. Silne ugruntowanie i kontakt z Ziemią.  Myśli odpływają w wymarzony świat i żyjemy w trybie "co jeśli" zamiast żyć z dnia na dzień skupionym na tym co ważne w danej chwili.

Brak uziemienia może skutkować trudnościami w rozpoczęciu lub zakończeniu pracy.

Więcej szczegółów

Żyjemy jak we śnie, biegnąc wciąż do przodu, zaabsorbowani własnymi myślami, odcięci od ciała.

Warto się przebudzić by stać się jak dobrze ukorzenione drzewo odporne na zawieruchy, tak jak i człowiek odporny na emocjonalne porywy, którego nawet szalejący wiatr w konarach nie jest w stanie przewrócić.

Stabilność emocjonalna. Jeśli emocjonalna zawierucha dotknie człowieka mało ugruntowanego, łatwo go może wybić z rytmu. Dlatego człowiek nieuziemiony boi się emocji, daje im sobą miotać albo je tłumi, przez co gorzej radzi sobie z życiowymi wyzwaniami.

Ciało - Emocje - Uczucia - Jedność

Ugruntowanie to podstawa wszystkiego. Bo kontakt z podłożem wymaga kontaktu z ciałem, a kontakt z ciałem oznacza połączenie z emocjami i odczuciami, a to z kolei – kontakt z tym, co się w danym momencie dzieje. I tu dopiero zaczyna się zabawa. Bo większość z nas naprawdę nie jest ugruntowana, a więc nie ma kontaktu z rzeczywistością. I to z bardzo prostego powodu – identyfikujemy się ze swoimi myślami, ze swoim umysłem, odcinając się od ciała. A myśli są zawsze gdzie indziej. W przeszłości, przyszłości czy w świecie fantazji, przekonań, iluzji. Do tego zachęca nasza cywilizacja, która jest bardzo nieugruntowana. Spędzamy czas przed ekranami komputerów, żyjemy w świecie liczb, idei, dyskusji. Siedzimy w zamkniętych pomieszczeniach, nie mamy kontaktu z ziemią.

Dobre połączenie z ziemią – lub dobre uziemienie – jest wymagane, abyśmy byli w pełni obecni, a także byśmy mogli sprawnie funkcjonować w codziennym życiu.

W świecie zdominowanym przez czynności zorientowane na lewą część mózgu, zbyt łatwo było nam budować wzorce życia powstałe w przeszłości i tracić zdolność koncentracji i teraźniejszości w każdej chwili.

Oznacza to, że często po prostu odgrywamy stare wzorce w naszym życiu, zamiast dokonywać nowych wyborów w oparciu o to, co naprawdę dzieje się w naszym świecie TERAZ. Jest to tak nieświadomy wzorzec dla niektórych ludzi, że nawet nie zauważają, że żyją na „automatycznym pilocie”.

Ta kombinacja pomoże przekształcić podstawowe wzorce, które uniemożliwiają nam bycie w pełni w chwili obecnej.

Składniki:

Energetyczny napar z: Mniszka lekarskiego, Loosestrife, Groszku, Ciemnego Opalu, Kuprytu i Jetu.

Organiczna brandy, woda (alkohol 23% bv).

Jak używać Boskiej Esencji Harmonii:

Zaaplikuj 4 krople 3 lub 4 x dziennie bezpośrednio na język z użyciem pipety lub w polu aury podczas sesji uzdrawiania.

Zachować odstęp 10 minut od jedzenia i picia.

Stosuj tak długo, jak tego potrzebujesz, aby wywołać zmianę energii, nad którą pracujesz. Czas potrzebny na to może się wahać od kilku dni do tygodnia lub dłużej, w zależności od okoliczności. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​nie jest niczym niezwykłym wykończenie całej butelki, zanim wszystkie możliwe przemiany będą zakończone. Ponadto, każda esencja w tym zestawie może być potraktowana krótkoterminowo, aby pomóc promować szybką zmianę energii.

Tutaj znajdziesz pozostałe esencje

Silne przekonania kształtują rzeczywistość w naszym życiu, zarówno osobistą, jak i społeczną. Pozytywne, sprzyjające życiu przekonania są ważne dla naszego dobrego samopoczucia, więc kiedy są one w jakiś sposób zaburzone, może to być znak, aby sprawdzić nasze nieświadome przekonania, ponieważ często są one najbardziej wpływowe i aktywne, gdy nie jesteśmy ich świadomi. 

Głęboko działające kombinacje esencji to doskonały sposób, aby podnieść stare, zakorzenione przekonania, abyśmy mogli je uporządkować i zmienić, czyniąc je własnymi według własnego przekonania. 

Porady dotyczące przechowywania — najlepiej przechowywać preparat wibracyjny w chłodnym miejscu, z dala od telewizorów, kuchenek mikrofalowych, komputerów, telefonów bezprzewodowych lub komórkowych itp. i innych urządzeń nacechowanych szkodliwym zbyt dużym natężeniem promieniowania elektromagnetycznego.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: