Esencja - Uzdrawianie Naudużyć i Agresji (Healing Abuse), Boska Esencja Harmonii 10 ml Crystal Herbs

Nowy Esencja - Uzdrawianie Nadużyć (Healing Abuse), Boska Esencja Harmonii 10 ml Crystal Herbs Zobacz większe
8026
Crystal Herbs
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

55,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Wskazania – doskonałe wsparcie dla każdego, kto świadomie zajmuje się zagadnieniami związanymi z nadużyciami. Pomocne również w przekształcaniu bardziej nieświadomych wzorców, które mogą objawiać się w doświadczeniu cyklu agresywnych sytuacji, toksycznych relacji i bycia stroną o mentalności „ofiary”.

Więcej szczegółów

Głęboko pochowana trauma z przeszłych sytuacji nadużyć może stworzyć nieświadomy wzorzec przekonań, że pewne „rzeczy mi się przytrafiają” lub „jestem ofiarą okoliczności”.

Jak wszystkie wierzenia, może to być samospełniająca się przepowiednia, która pociąga za sobą dalsze doświadczenia tego samego.

Odwaga, współczucie i przebaczenie są potrzebne, aby uwolnić te stare wspomnienia i zmienić wzorce. W dzisiejszych czasach rosnącej świadomości nie jest niczym niezwykłym, że wcześniej stłumione wspomnienia z dzieciństwa dotyczące tego czy innego nadużycia zaczynają się pojawiać.

Dla niektórych te wspomnienia odnoszą się do doświadczeń z przeszłego życia, w obu przypadkach ta mieszanka esencji pomoże delikatnie uwolnić stare ukryte emocje i związane z nimi wzorce przekonań, pozostawiając ci swobodę dokonywania nowych wyborów.

Składniki:

Energetyczny napar z: Larimar, Calla Lily, Roses - Irene of Denmark & ​​Peace, Biała Cykoria, Zoisite.

Organiczna brandy, woda (alkohol 23% bv).

Jak używać Boskiej Esencji Harmonii:

Zaaplikuj 4 krople 3 lub 4 x dziennie bezpośrednio na język z użyciem pipety lub w polu aury podczas sesji uzdrawiania.

Zachować odstęp 10 minut od jedzenia i picia.

Stosuj tak długo, jak tego potrzebujesz, aby wywołać zmianę energii, nad którą pracujesz. Czas potrzebny na to może się wahać od kilku dni do tygodnia lub dłużej, w zależności od okoliczności. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​nie jest niczym niezwykłym wykończenie całej butelki, zanim wszystkie możliwe przemiany będą zakończone. Ponadto, każda esencja w tym zestawie może być potraktowana krótkoterminowo, aby pomóc promować szybką zmianę energii.

Tutaj znajdziesz pozostałe esencje

Silne przekonania kształtują rzeczywistość w naszym życiu, zarówno osobistą, jak i społeczną. Pozytywne, sprzyjające życiu przekonania są ważne dla naszego dobrego samopoczucia, więc kiedy są one w jakiś sposób zaburzone, może to być znak, aby sprawdzić nasze nieświadome przekonania, ponieważ często są one najbardziej wpływowe i aktywne, gdy nie jesteśmy ich świadomi. 

Głęboko działające kombinacje esencji to doskonały sposób, aby podnieść stare, zakorzenione przekonania, abyśmy mogli je uporządkować i zmienić, czyniąc je własnymi według własnego przekonania. 

Porady dotyczące przechowywania — najlepiej przechowywać preparat wibracyjny w chłodnym miejscu, z dala od telewizorów, kuchenek mikrofalowych, komputerów, telefonów bezprzewodowych lub komórkowych itp. i innych urządzeń nacechowanych szkodliwym zbyt dużym natężeniem promieniowania elektromagnetycznego.