Esencja - Wewnętrzna harmonia (Inner Harmony), Boska Esencja Harmonii 10 ml Crystal Herbs

Nowy Esencja - Uzdrawianie Naudużycia i Agresji (Healing Abuse), Boska Esencja Harmonii 10 ml Crystal Herbs Zobacz większe
8027
Crystal Herbs
Nowy
Produkt dostępny

55,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Wskazania - dla osób o wiecznie zajętym umyśle, osób bardzo nastawionych na aktywność, które notorycznie przepracowują się lub mają trudności z odpowiednim „wyłączeniem się”, odpoczynkiem lub relaksem. Emocjonalna lub mentalna „ciasnota”.

Więcej szczegółów

Prawdziwe odprężenie to stan, w którym wewnętrzna harmonia jest tworzona przez zjednoczenie czakry serca i umysłu, stan równowagi, w którym wiedza w czakrze serca ma równy status z wiedzą umysłu.

W dzisiejszym zorientowanym na aktywność społeczeństwie świadomość wagi tej równowagi została prawie całkowicie utracona, w wyniku czego wielu ludzi nadmiernie walczy w świecie zewnętrznym i nie może już wystarczająco zwolnić, aby sensownie połączyć się ze sobą na poziomie wewnętrznym.

Ten bardzo powszechny wzorzec często objawia się emocjonalną lub psychiczną „ścisłością”, nadaktywnością umysłu lub po prostu niezdolnością do relaksu i „wyłączenia się”.

Ta mieszanka esencji pomoże promować stan wewnętrznego relaksu, w którym możliwe staną się nowe perspektywy, gdy czakra umysłu i serca odnajdą równowagę.

Składniki:

Energetyczny napar z: Dzwonka irlandzkiego, Rumianku, Diamentu herkimer, minerału Berylu z Angoli, Agatu koronkowego (Blue lace), Złota.

Organiczna brandy, woda (alkohol 23% bv).

Jak używać Boskiej Esencji Harmonii:

Zaaplikuj 4 krople 3 lub 4 x dziennie bezpośrednio na język z użyciem pipety lub w polu aury podczas sesji uzdrawiania.

Zachować odstęp 10 minut od jedzenia i picia.

Stosuj tak długo, jak tego potrzebujesz, aby wywołać zmianę energii, nad którą pracujesz. Czas potrzebny na to może się wahać od kilku dni do tygodnia lub dłużej, w zależności od okoliczności. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​nie jest niczym niezwykłym wykończenie całej butelki, zanim wszystkie możliwe przemiany będą zakończone. Ponadto, każda esencja w tym zestawie może być potraktowana krótkoterminowo, aby pomóc promować szybką zmianę energii.

Tutaj znajdziesz pozostałe esencje

Silne przekonania kształtują rzeczywistość w naszym życiu, zarówno osobistą, jak i społeczną. Pozytywne, sprzyjające życiu przekonania są ważne dla naszego dobrego samopoczucia, więc kiedy są one w jakiś sposób zaburzone, może to być znak, aby sprawdzić nasze nieświadome przekonania, ponieważ często są one najbardziej wpływowe i aktywne, gdy nie jesteśmy ich świadomi. 

Głęboko działające kombinacje esencji to doskonały sposób, aby podnieść stare, zakorzenione przekonania, abyśmy mogli je uporządkować i zmienić, czyniąc je własnymi według własnego przekonania. 

Porady dotyczące przechowywania — najlepiej przechowywać preparat wibracyjny w chłodnym miejscu, z dala od telewizorów, kuchenek mikrofalowych, komputerów, telefonów bezprzewodowych lub komórkowych itp. i innych urządzeń nacechowanych szkodliwym zbyt dużym natężeniem promieniowania elektromagnetycznego.