Esencja - Seksualność, Boska Esencja Harmonii 10 ml Crystal Herbs

Esencja - Seksualność (Inner Harmony), Boska Esencja Harmonii 10 ml Crystal Herbs Zobacz większe
8028
Crystal Herbs
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

55,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Wskazania – dla każdego, kto ma trudności z wyrażaniem swojej seksualności w sposób otwarty, naturalny i zrównoważony.

Więcej szczegółów

Niewinne i spontaniczne wyrażanie naszej miłości do drugiego człowieka poprzez ekspresję seksualną jest piękną formą komunikacji, której możemy doświadczyć tylko wtedy, gdy jesteśmy w formie fizycznej.

Niestety tak wielu ludzi nie jest w stanie w pełni wykorzystać swojej energii seksualnej z powodu wielu restrykcyjnych i ograniczających wzorców przekonań, które na przestrzeni wieków stały się częścią naszej zbiorowej świadomości.

Blokady w ciałach emocjonalnych i mentalnych związane z naszą seksualnością skutkują niezdolnością do bycia naprawdę kreatywnym i utrudniają nawiązywanie relacji z innymi w naturalny i spontaniczny sposób.

Energia seksualna jest potężną siłą, która w połączeniu z czakrą otwartego serca może całkowicie zmienić naszą zdolność do komunikowania się w naszym wewnętrznym i zewnętrznym świecie.

Ta mieszanka esencji pomoże przekształcić te stare wzorce, przynosząc nową równowagę i wolność.

Składniki:

Energetyczny napar z bakłażana, jasnego i ciemnego opalu, różowego kwarcu, dyni i białego kwarcu.

Organiczna brandy, woda (alkohol 23% bv).

Jak używać Boskiej Esencji Harmonii:

Zaaplikuj 4 krople 3 lub 4 x dziennie bezpośrednio na język z użyciem pipety lub w polu aury podczas sesji uzdrawiania.

Zachować odstęp 10 minut od jedzenia i picia.

Stosuj tak długo, jak tego potrzebujesz, aby wywołać zmianę energii, nad którą pracujesz. Czas potrzebny na to może się wahać od kilku dni do tygodnia lub dłużej, w zależności od okoliczności. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​nie jest niczym niezwykłym wykończenie całej butelki, zanim wszystkie możliwe przemiany będą zakończone. Ponadto, każda esencja w tym zestawie może być potraktowana krótkoterminowo, aby pomóc promować szybką zmianę energii.

Tutaj znajdziesz pozostałe esencje

Silne przekonania kształtują rzeczywistość w naszym życiu, zarówno osobistą, jak i społeczną. Pozytywne, sprzyjające życiu przekonania są ważne dla naszego dobrego samopoczucia, więc kiedy są one w jakiś sposób zaburzone, może to być znak, aby sprawdzić nasze nieświadome przekonania, ponieważ często są one najbardziej wpływowe i aktywne, gdy nie jesteśmy ich świadomi. 

Głęboko działające kombinacje esencji to doskonały sposób, aby podnieść stare, zakorzenione przekonania, abyśmy mogli je uporządkować i zmienić, czyniąc je własnymi według własnego przekonania. 

Porady dotyczące przechowywania — najlepiej przechowywać preparat wibracyjny w chłodnym miejscu, z dala od telewizorów, kuchenek mikrofalowych, komputerów, telefonów bezprzewodowych lub komórkowych itp. i innych urządzeń nacechowanych szkodliwym zbyt dużym natężeniem promieniowania elektromagnetycznego.