Esencja - Przekształcanie uzależnienia (Transforming Addiction) Boska Esencja Harmonii, 10 ml Crystal Herbs

Nowy Esencja - Transforming Addiction, Boska Esencja Harmonii 10 ml Crystal Herbs Zobacz większe
8029
Crystal Herbs
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

55,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Wskazania – dla tych, którzy potrzebują wsparcia w przekształceniu wszelkiego rodzaju zachowań uzależnieniowych. Ta esencja pomoże w pracy z problemami leżącymi u podstaw tego stanu, przynosząc spokój i zrozumienie.Więcej szczegółów

Przekonanie, że coś na zewnątrz nas może sprawić, że poczujemy się dobrze, jest dziś dla wielu ludzi wielkim wzorem. Jest to objaw utraty łączności z naszą duszą i wynikającym z tego nadmiernym poleganiu na kierowaniu się wyłącznie umysłem, jego potrzebami a wreszcie uczynienie z obranej drogi sposobu życia.

W tym stanie nasz naturalny przepływ emocjonalny zostaje zablokowany, a nasz umysł nieustannie tworzy sposoby odwrócenia naszej uwagi od niewygodnych i często nieuświadomionych uczuć rozpadu duszy i umysłu.

Dla niektórych osób są to bardzo głębokie wzorce rodzinne, które prowadzą do rozwoju obsesyjnych wzorców zachowań, które często są niepokojące i destrukcyjne dla wszystkich stron.

Niektóre z bardziej znanych form tego zjawiska to uzależnienie od tytoniu, narkotyków, hazardu, alkoholu lub jedzenia. Istnieje jednak prawie nieograniczona liczba sposobów, w jakie możemy doświadczyć tego wzorca – bardziej subtelne przykłady można dostrzec w nadmiernej potrzebie telewizji, muzyki, ćwiczeń, a nawet medytacji, gdy dochodzi do skrajności.

Składniki:

Energetyczny napar z: Morning Glory, Jarmułka, Szafir, Siarka, Kukurydza, Dziurawiec.Organiczna brandy, woda (alkohol 23% bv).

Jak używać Boskiej Esencji Harmonii:

Zaaplikuj 4 krople 3 lub 4 x dziennie bezpośrednio na język z użyciem pipety lub w polu aury podczas sesji uzdrawiania.

Zachować odstęp 10 minut od jedzenia i picia.

Stosuj tak długo, jak tego potrzebujesz, aby wywołać zmianę energii, nad którą pracujesz. Czas potrzebny na to może się wahać od kilku dni do tygodnia lub dłużej, w zależności od okoliczności. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​nie jest niczym niezwykłym wykończenie całej butelki, zanim wszystkie możliwe przemiany będą zakończone. Ponadto, każda esencja w tym zestawie może być potraktowana krótkoterminowo, aby pomóc promować szybką zmianę energii.

Tutaj znajdziesz pozostałe esencje

Silne przekonania kształtują rzeczywistość w naszym życiu, zarówno osobistą, jak i społeczną. Pozytywne, sprzyjające życiu przekonania są ważne dla naszego dobrego samopoczucia, więc kiedy są one w jakiś sposób zaburzone, może to być znak, aby sprawdzić nasze nieświadome przekonania, ponieważ często są one najbardziej wpływowe i aktywne, gdy nie jesteśmy ich świadomi. 

Głęboko działające kombinacje esencji to doskonały sposób, aby podnieść stare, zakorzenione przekonania, abyśmy mogli je uporządkować i zmienić, czyniąc je własnymi według własnego przekonania. 

Porady dotyczące przechowywania — najlepiej przechowywać preparat wibracyjny w chłodnym miejscu, z dala od telewizorów, kuchenek mikrofalowych, komputerów, telefonów bezprzewodowych lub komórkowych itp. i innych urządzeń nacechowanych szkodliwym zbyt dużym natężeniem promieniowania elektromagnetycznego.