Esencja - Bycie obecnym (Being Present), Boska Esencja Harmonii, 10 ml, Crystal Herbs

Esencja - Being Present, Boska Esencja Harmonii, 10 ml, Crystal Herbs Zobacz większe
8060
Crystal Herbs
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

55,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Wskazania do stosowania tej esencji wibracyjnej – łatwo „odsunięte”, nieugruntowane, może odpływają w wymarzony świat „co jeśli”, co utrudnia pozostanie obecnym i skupionym. Również trudności w rozpoczęciu i/lub zakończeniu pracy.

Więcej szczegółów

Dobre połączenie z ziemią – lub dobre uziemienie – jest wymagane, abyśmy byli w pełni obecni, a także, abyśmy mogli sprawnie funkcjonować w codziennym życiu.

W świecie zdominowanym przez czynności zorientowane na lewą część mózgu, zbyt łatwo było nam budować wzorce życia w przeszłości lub przyszłości i tracić zdolność koncentracji i teraźniejszości w każdej chwili.

Oznacza to, że często po prostu odgrywamy stare wzorce w naszym życiu, zamiast dokonywać nowych wyborów w oparciu o to, co naprawdę dzieje się w naszym świecie TERAZ.

Jest to tak nieświadomy wzorzec dla niektórych ludzi, że nawet nie zauważają, że żyją na „automatycznym pilocie”. Ta kombinacja pomoże przekształcić podstawowe wzorce, które uniemożliwiają nam bycie w pełni w chwili obecnej.

Energetyczny napar z: Mniszka lekarskiego, Krwawnicy (Lythrum salicaria), Groszku, minerałów: Ciemnego Opalu, Kuprytu i Gagatu.

.

Składniki: organiczna brandy, woda (alkohol 23% bv).

Tutaj znajdziesz pozostałe esencje

Silne przekonania kształtują rzeczywistość w naszym życiu, zarówno osobistą, jak i społeczną. Pozytywne, sprzyjające życiu przekonania są ważne dla naszego dobrego samopoczucia, więc kiedy są one w jakiś sposób zaburzone, może to być znak, aby sprawdzić nasze nieświadome przekonania, ponieważ często są one najbardziej wpływowe i aktywne, gdy nie jesteśmy ich świadomi. 

Głęboko działające kombinacje esencji to doskonały sposób, aby podnieść stare, zakorzenione przekonania, abyśmy mogli je uporządkować i zmienić, czyniąc je własnymi według własnego przekonania. 

Porady dotyczące przechowywania — najlepiej przechowywać preparat wibracyjny w chłodnym miejscu, z dala od telewizorów, kuchenek mikrofalowych, komputerów, telefonów bezprzewodowych lub komórkowych itp. i innych urządzeń nacechowanych szkodliwym zbyt dużym natężeniem promieniowania elektromagnetycznego.