Esencja - Bycie obecnym (Being Present), Boska Esencja Harmonii, 10 ml, Crystal Herbs

Nowy Esencja - Being Present, Boska Esencja Harmonii, 10 ml, Crystal Herbs Zobacz większe
8060
Crystal Herbs
Nowy
Produkt dostępny

55,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Wskazania do stosowania tej esencji wibracyjnej – łatwo „odsunięte”, nieugruntowane, może odpływają w wymarzony świat „co jeśli”, co utrudnia pozostanie obecnym i skupionym. Również trudności w rozpoczęciu i/lub zakończeniu pracy.

Więcej szczegółów

Dobre połączenie z ziemią – lub dobre uziemienie – jest wymagane, abyśmy byli w pełni obecni, a także, abyśmy mogli sprawnie funkcjonować w codziennym życiu.

W świecie zdominowanym przez czynności zorientowane na lewą część mózgu, zbyt łatwo było nam budować wzorce życia w przeszłości lub przyszłości i tracić zdolność koncentracji i teraźniejszości w każdej chwili.

Oznacza to, że często po prostu odgrywamy stare wzorce w naszym życiu, zamiast dokonywać nowych wyborów w oparciu o to, co naprawdę dzieje się w naszym świecie TERAZ.

Jest to tak nieświadomy wzorzec dla niektórych ludzi, że nawet nie zauważają, że żyją na „automatycznym pilocie”. Ta kombinacja pomoże przekształcić podstawowe wzorce, które uniemożliwiają nam bycie w pełni w chwili obecnej.

Energetyczny napar z: Mniszka lekarskiego, Krwawnicy (Lythrum salicaria), Groszku, minerałów: Ciemnego Opalu, Kuprytu i Gagatu.

.

Składniki: organiczna brandy, woda (alkohol 23% bv).

Tutaj znajdziesz pozostałe esencje

Silne przekonania kształtują rzeczywistość w naszym życiu, zarówno osobistą, jak i społeczną. Pozytywne, sprzyjające życiu przekonania są ważne dla naszego dobrego samopoczucia, więc kiedy są one w jakiś sposób zaburzone, może to być znak, aby sprawdzić nasze nieświadome przekonania, ponieważ często są one najbardziej wpływowe i aktywne, gdy nie jesteśmy ich świadomi. 

Głęboko działające kombinacje esencji to doskonały sposób, aby podnieść stare, zakorzenione przekonania, abyśmy mogli je uporządkować i zmienić, czyniąc je własnymi według własnego przekonania. 

Porady dotyczące przechowywania — najlepiej przechowywać preparat wibracyjny w chłodnym miejscu, z dala od telewizorów, kuchenek mikrofalowych, komputerów, telefonów bezprzewodowych lub komórkowych itp. i innych urządzeń nacechowanych szkodliwym zbyt dużym natężeniem promieniowania elektromagnetycznego.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: