Szukaj

Filtruj produkty

Marka

Zakres cenowy

0 - 361 zł

Na stanie

Partners
payment logos: przelewy24, dpd, inpost, paczkomaty, zaufane opinie ceneo

Płyta do medytacji Sacred Sounds - Sidak & Sampuran CD

Sacred Sounds - Sidak Zobacz większe
3820
OTH
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

87,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Tradycyjne mantry Raags i pieśni do medytacji nagrane po to, by wydobyć emocje ku wytworzeniu wewnętrznej komunikacji między umysłem i duszą.

Więcej szczegółów

Album jest prezentowany przez Joga Naad Concil, wspierany przez Raj Academy Conservatoire i profesora Surinder Singh. Klasyczne śpiewane Raags, specyficzne nastroje, wyrażane przez pewne struktury melodyjne, towarzyszą tradycyjnymi indyjskimi instrumentami strunowymi i perkusyjnymi.

Sidak Kaur Khalsa (Niemcy) i Sampuran Kaur (Hiszpania) dotykają serca swoimi wyraźnymi i wyrazistymi głosami. Sacred Sounds rozpoczyna się medytacją mantry Beej: EK ONG KAR, instrumentalnie towarzyszącej atmosferze Raag Ramkali.
Emocje w Ramkali są jak mądry nauczyciel, który dyscypliuje swoich uczniów. Student zdaje sobie sprawę z bólu uczenia się, ale rozumie, że jest to dla niego najlepsza obrana droga i ten wybór w konsekwencji jest ostatecznie dla niego dobry. W ten sposób Ramkali pośredniczy w przekształcaniu wszystkiego, co wiemy, do czegoś, czego jesteśmy pewni i żyjemy w poczuciu bezpieczeństwa. 

Więcej mantr Szmaty i Raags, które można usłyszeć na albumie:

Gur Merai Sang - Raag Asa:
Raag Asa inspiruje i zachęca umysł, aby był obecny i spełnił swoje cele. To daje słuchaczowi siłę, determinację i ambicję, aby wyrzucić wszelkie wymówki i przeszkody na bok i zrobić to, co jest konieczne do osiągnięcia tego celu. Decydujący charakter tego Raag wyklucza możliwość niepowodzeń i gwarantuje sukces.

Mool Mantra - Raag Parbathi:
Emocje przekazane w Raag Parbathi to ekstremalne oddanie odzwierciedlające intensywne uczucia zaufania i miłości. 

Słuchanie Raag Dhanasri zwiększa zaufanie i sprawia, że ​​uwalniasz swoje niepokoje i zmartwienia. Zapewnia, że ​​wszystko jest dobrze, że wszystkie Twoje potrzeby są już spełnione i nie musisz się bać.

Tu Hee Tu Sat Kartar- Raag Sorath:
Sorath daje poczucie, że masz silną wiarę w coś i chcesz powtórzyć to doświadczenie na zawsze. W rzeczywistości poczucie bezpieczeństwa jest tak silne, że staje się one wiarą i zaczynasz żyć tą wiarą.

Rakhay Rakhanahaar - Raag Goojri:
Wyobraź sobie, że wylądowałeś na pustyni, masz ręce pełne wody, nie wiesz, jak daleko twój cel jest oddalony, woda powoli opada z twoich rąk. Ta sytuacja uświadomi Ci, jak zabraknie Ci czasu. Cokolwiek chcesz robić w swoim życiu, niezależnie od tego, co chcesz osiągnąć niezależnie od Twoich zadań w tym życiu, nie czekaj na jutro, ale zacznij od razu. Ta świadomość budzi Raag Goojri.

Sat (e) Naam (u) Vaheguroo - Raag Sarang:
Ten Raag ma łagodzący charakter. Tonizuje umysł i jego palące pragnienia, wchodząc w prawdziwe i czyste myśli duszy - odprężenie i spełnienie zmiany umysłu.

Utwory:

Beej Mantra - Raag Ramkali (09:54)
Gur Merai Sang - Raag Asa (07:37)
Mool Mantra Raag - Parbhati (12:22)
Har Ek Sirnar - Raag Dhanasri (skomponowany przez Sidak Kaur) (09:27)
Tu Hee Tu Sat Kartar - Raag Sorath (09:17)
Rakhay Rakhanhaar - Raag Goojri (09:08)
Sob (e) Naam (u) Vaheguroo - Raag Sarang (11:00)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: