Szukaj

Filtruj produkty

Marka

Zakres cenowy

0 - 322 zł

Na stanie

Partners
payment logos: przelewy24, dpd, inpost, paczkomaty, zaufane opinie ceneo

Jewels of Silence - Ashana CD - Czakralne misy kryształowe

Nowy Jewels of Silence - Ashana CD Zobacz większe
5585
OTH
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

98,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Jewels of Silence by Ashana zawiera muzykę medytacyjną, jakiej nigdy wcześniej nie słyszałeś!

Więcej szczegółów

    Płyta zawiera medytacyjne utwory ze śpiewem chakralnym i dźwiękami wygrywanymi przez kryształowe misy. Muzyka uspokajają umysł i dzięki subtelnym brzmieniom wprowadza w stan głębokiego relaksu,  prowadząc do esencji spokoju w swojej czystej istocie.

Jewels of Silence, inspirowana przez Boga, transcendentna muzyka do uzdrawiania, medytacji i głębokiego relaksu, to nieporównywalnie piękne nagranie o wielkiej głębi i wyjątkowej wrażliwości. Jest to idealna muzyka do modlitwy, jogi, reiki, pracy z ciałem i relaksu lub w każdą podróż wewnętrzną, zawierająca anielskie improwizacje wokalne Ashany, grę w kryształowej misce oraz kunszt wokalny i klawiszowy Thomasa Barquee, któremu towarzyszy flet bansoori, esraj i santoor.

Z każdą ścieżką zostaniesz przeniesiony w coraz głębsze stany głębokiego relaksu i medytacji. Czyści, równoważy i aktywuje dolną i górną czakrę i niemal natychmiast przesuwa wzory fal mózgowych do stanów alfa, theta lub delta, uspokajając umysł i wspierając medytację, odpoczynek i śnienie.
 
Inspiracją Ashany do Jewels of Silence były lata ceremonii Crystal Bowl Sound i Light Healing Ceremonies. Ceremonie te łączą: modlitwa, wizualizacja, kolor, tonacja, mantra i śpiew kryształowych mis. Ceremonia zabiera nas w podróż światła i dźwięku przez siedem głównych centrów energii w ciele, zwanych potocznie czakrami, umiejscowionych od czakry korzenia, czyli podstawy kręgosłupa do czakry korony, czyli głowy.
 
Sercem każdego elementu w Jewels of Silence jest ponadczasowy, hipnotyczny dżwięk alchemicznych kryształowych mis, które zostały nasycone drogocennymi minerałami i kamieniami szlachetnymi. Mają transcendentalny, świetlisty dźwięk, bogaty w muzyczne akcenty, a ich obecność głęboko wzmacnia uzdrawiające i uspokajające efekty muzyki. W Jewels of Silence rozgrywane są następujące misy alchemiczne, zarówno jako drony, jak i kuranty: Laughing Buddha (Iron); Aqua Gold, Mother of Platinum, Platinum, Emerald, Rose Quartz, Moldavite, Indigo (Vanadium), Indium, Ocean Gold i Amethyst.

Te drony były odtwarzane i intonowane świętym śpiewem i mantrą. Począwszy od czakry korzeniowej w tonacji C, a kończąc na koronie w tonacji B, utwory przesuwają się kolejno w górę siedmiu głównych czakr, przez siedem stopni zachodniej skali muzycznej. Aby pogłębić efekty medytacyjne i uzdrawiające, każdy kawałek zawiera także dźwięki mantry bija, które są związane z czakrami.

Utwory:

  • Heart of Gaia (08:32)
  • Still Light on Water (09:57)
  • Soulmerge (09:34)
  • Hymn (09:27)
  • Canticle of Light (09:27)
  • Vision (09:34)
  • Sanctus (09:53)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: