Szukaj

Filtruj produkty

Marka

Zakres cenowy

0 - 1686 zł

Na stanie

Partners
payment logos: przelewy24, dpd, inpost, paczkomaty, zaufane opinie ceneo

Jewels of Silence - Ashana CD - Czakralne misy kryształowe

Jewels of Silence - Ashana CD Zobacz większe
5585
OTH
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny

98,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Jewels of Silence by Ashana zawiera muzykę medytacyjną, jakiej nigdy wcześniej nie słyszałeś!

Więcej szczegółów

    Płyta zawiera medytacyjne utwory ze śpiewem chakralnym i dźwiękami wygrywanymi przez kryształowe misy. Muzyka uspokajają umysł i dzięki subtelnym brzmieniom wprowadza w stan głębokiego relaksu,  prowadząc do esencji spokoju w swojej czystej istocie.

Jewels of Silence, inspirowana przez Boga, transcendentna muzyka do uzdrawiania, medytacji i głębokiego relaksu, to nieporównywalnie piękne nagranie o wielkiej głębi i wyjątkowej wrażliwości. Jest to idealna muzyka do modlitwy, jogi, reiki, pracy z ciałem i relaksu lub w każdą podróż wewnętrzną, zawierająca anielskie improwizacje wokalne Ashany, grę w kryształowej misce oraz kunszt wokalny i klawiszowy Thomasa Barquee, któremu towarzyszy flet bansoori, esraj i santoor.

Z każdą ścieżką zostaniesz przeniesiony w coraz głębsze stany głębokiego relaksu i medytacji. Czyści, równoważy i aktywuje dolną i górną czakrę i niemal natychmiast przesuwa wzory fal mózgowych do stanów alfa, theta lub delta, uspokajając umysł i wspierając medytację, odpoczynek i śnienie.
 
Inspiracją Ashany do Jewels of Silence były lata ceremonii Crystal Bowl Sound i Light Healing Ceremonies. Ceremonie te łączą: modlitwa, wizualizacja, kolor, tonacja, mantra i śpiew kryształowych mis. Ceremonia zabiera nas w podróż światła i dźwięku przez siedem głównych centrów energii w ciele, zwanych potocznie czakrami, umiejscowionych od czakry korzenia, czyli podstawy kręgosłupa do czakry korony, czyli głowy.
 
Sercem każdego elementu w Jewels of Silence jest ponadczasowy, hipnotyczny dżwięk alchemicznych kryształowych mis, które zostały nasycone drogocennymi minerałami i kamieniami szlachetnymi. Mają transcendentalny, świetlisty dźwięk, bogaty w muzyczne akcenty, a ich obecność głęboko wzmacnia uzdrawiające i uspokajające efekty muzyki. W Jewels of Silence rozgrywane są następujące misy alchemiczne, zarówno jako drony, jak i kuranty: Laughing Buddha (Iron); Aqua Gold, Mother of Platinum, Platinum, Emerald, Rose Quartz, Moldavite, Indigo (Vanadium), Indium, Ocean Gold i Amethyst.

Te drony były odtwarzane i intonowane świętym śpiewem i mantrą. Począwszy od czakry korzeniowej w tonacji C, a kończąc na koronie w tonacji B, utwory przesuwają się kolejno w górę siedmiu głównych czakr, przez siedem stopni zachodniej skali muzycznej. Aby pogłębić efekty medytacyjne i uzdrawiające, każdy kawałek zawiera także dźwięki mantry bija, które są związane z czakrami.

Utwory:

  • Heart of Gaia (08:32)
  • Still Light on Water (09:57)
  • Soulmerge (09:34)
  • Hymn (09:27)
  • Canticle of Light (09:27)
  • Vision (09:34)
  • Sanctus (09:53)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: