Podstawka do stożków Backflow - Kwiat Lotosu - wykonana z brązu, wymiary 4,5x7cm

Nowy Podstawka do stożków Backflow - Kwiat Lotosu - wykonana z brązu, wymiary 4,5x7cm Zobacz większe
7340
OTH
Nowy
Produkt dostępny

54,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Kadzielnica z przepływem zwrotnym z motywem dłoni i Kwiatu Lotosu. Dym nie unosi się, ale spływa jak wodospad. Tworzy to piękny, kojący efekt.

Wykonana w formie świętego lotosu buddyjskiego. Lotos ma wielkie znaczenie w hinduizmie i buddyzmie. Lotos symbolizuje światłość w ciemności, wiedzę i mądrość w ignorancji. 

Więcej szczegółów

W sanskrycie biały lotos jest również nazywany Pundarika i symbolizuje zarówno jasność umysłu, jak i harmonię i duchową doskonałość. Rozpowszechniony w hinduizmie i buddyzmie, lotos emanuje swoją zdolnością do odpierania tego co brudne i złe, co czyni go również symbolem czystości i lojalności. 

Lotos symbolizuje również 7 ośrodków energetycznych w ludzkim ciele, czakry.

Kwiat symbolizuje boskie narodziny i czystość. Lotos jest atrybutem bodhisatwy Samantabhadry. Hinduski bóg Wisznu jest zwykle przedstawiany wraz z kwiatem lotosu. Bóstwa, Buddowie i Bodhisattwowie stoją lub siedzą w pozycji lotosu: cokole w kształcie kwiatu lotosu. Kwiat lotosu był również używany w starożytnej Persji.

Zapal na nim specjalny stożek kadzidła z przepływem wstecznym, a zobaczysz jasny biały i gęsty dym spływający kaskadowo w dół, najpierw do mniejszego basenu, a następnie do większego basenu na dole.

Niemal magiczny efekt wodospadu dymu nada każdemu wnętrzu zen i przyczyni się do stworzenia spokojnej atmosfery.

To świetny prezent dla wszystkich, ale szczególnie dla przyjaciół, którzy medytują lub ćwiczą jogę. Lub na własny użytek, jeśli chcesz uwolnić głowę i zrelaksować się.

Jak działa kominek do palenia backflow?

Aby uzyskać pożądany efekt wodospadu, należy na tym palniku użyć specjalnych stożków kadzidła z przepływem wstecznym. Te stożki mają otwór pośrodku, przez co dym będzie opadał zamiast unosić się w górę.

Zapal stożek na górze palnika, a dym będzie przepływał z jednego basenu do drugiego. Nie używaj tego palnika na zewnątrz lub w wietrznym miejscu wewnątrz, możesz nie uzyskać pożądanego efektu.

Stożki zwrotne są dostępne u nas w wielu zapachach, wybierz zapach, który lubisz, a Twój dom będzie pachniał niesamowicie.

Po użyciu tego kadzidła z przepływem zwrotnym można go po prostu wytrzeć wilgotną szmatką, aby usunąć wszelkie oleiste pozostałości.

Do korzystania we właściwy sposób z podstawki potrzebujesz specjalnych stożków backflow DOSTĘPNYCH TUTAJ.

Uwaga! Nie działa ze zwykłymi stożkami.

Rozmiar:
Wysokość 4,5 cm
Szerokość 7 cm

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: