Kadzielnica LOTOS kamienna do spalania żywicy zapachowej i stożków na drewnianym dużym stojaku

Nowy Kadzielnica Miseczka kamienna do spalania żywicy zapachowej i stożków na drewnianym dużym stojaku, Song of India Zobacz większe
6823
Song of India
Nowy
Produkt dostępny

45,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Podstawka okragla kamienna w kształcie lotosu - Kamienna naturalna i trwała podstawka do spalania żywic, proszków kadzidlanych ułożonych na tabletce węglowej lub klasycznych kadzidełek w formie stożków.

Uroku dodaje drewniany stojak z drzewa tekowego z trzema nóżkami.

Więcej szczegółów

Komplet stanowi ręcznie rzeźbione naczynie wykonane z kamiennego szarego steatytu ułożonego na drewnianej podstawie z trzema stopkami.

Może być stosowana do palenia kadzideł żywicznych na węgielkach m.in. białej szałwii, palo santo, drzewa sandałowego itp. lub tradycyjnych kadzideł stożkowych.

Naturalne kadzidło służy do umieszczania na tabletkach/ węgielkach trybularzowych i do  opalania w kadzielnicy. Poczekaj, aż węgiel się zapali i rozgrzeje, Dodaj żywice na węglu drzewnym. Źywice zaczynaja się spalać i uwalniać olejki eteryczne przez dym.

Sposób stosowania palnika:

Umieść zapaloną tabletkę z węglem drzewnym na palniku przeznacznym do spalania żywic i węgla. Poczekaj, aż węgiel się rozpali i rozgrzeje.

Umieść niewielką ilość żywicy kadzidlanej na węglu drzewnym.

Niech dym oczyści otoczenie i przekształci pokój w czyste i święte miejsce.

Wymiary miseczki:

Średnica - ok. 8.5 cm.

Wysokość - ok. 2 cm

Wymiary stojaka: długość 10 cm x wysokość 6 cm

Kolor kamienia może się różnić od zdjęcia z uwagi na charakter rękodzielniczy podstawki. Każdy egzemplarz jest jedyny i niepowtarzalny. Produkt wykonany ręcznie. 

Wykonano ręcznie w Indiach

Sposób użycia:

Umieść na dnie kadzielnicy rozpalony węgielek poslugujac sie specjalnymi szczypcami.

Mozesz dosypac specjalnego piasku na dno aby popiol opadal nie niszczac scian kadzielnicy i nie nagrzewaly sie zbyt mocno. <PIASEK>

Po chwili nakładaj niewielką ilość kadzidła. Po kilku minutach żywica przejmie ciepło i zacznie się nagrzewać.

Dzięki wysokiej temperaturze, jaką daje węgielek, zacznie się spalanie kadzidła i uwalnianie zapachu. Wtedy rozpocznie się właściwy etap smużenia tz. uwalniania substancji aromatycznych wraz z dymem.

Uwaga! Zawsze używaj do tego bezpiecznych szczypiec do układania gorących tabletek lub zdejmowania żywic!

Sprawdz także inne kadzielnice <KADZIELNICE> 

Wybierz węgielki trybularzowe <AKCESORIA>, ktorych potrzebujesz do korzystania z kadzielnicy i piasek pod tabletke <PIASEK>

Szeroki wybor żywic, suszu i drewienek do kadzenia znajdziesz <TUTAJ>

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: