Herbata Zielona Supreme Matcha 20 torebek Pukka

Herbata Zielona Supreme Matcha - 20 torebek, Pukka Zobacz większe
1626
PUKKA
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

24,45 zł

Dodaj do listy życzeń

Zielona herbata o wyjątkowych właściwościach zdrowotnych i znakomitym smaku. Matcha Green - specjalnie przygotowywany herbaciany szmaragdowy puder pochodzący z Japonii. Kompozycja trzech różnych liśći zielonej herbaty: chińska Sencha, indyjska Oothu, wietnamska Suoi Gang.

Więcej szczegółów


Supreme Matcha Green Pukka jest pomocna kiedy tracimy energię i potrzebujemy przywrócić siły witalne

Matcha to "zielarski szmaragd" Japonii - Matcha sproszkowana jaką uzyskuje się tradycyjnie do zaparzania naparu przypomina magiczny szmaragdowy pył.

W tej herbacie znajdziecie kompozycję trzech różnych liśći zielonej herbaty: chińska Sencha, indyjska Oothu, wietnamska Suoi Gang - co sprawia, że całość tworzy wyśmienitą filiżankę zielonej herbaty wzbogaconą właściwościami pobudzającymi i wzmacniającymi organizm.

Matcha - to najwyższej jakości odmiana zielonej herbaty, której ceremonia zaparzania w Azji podniesiona jest do rangi sztuki 

Matcha produkowana jest z liści krzewów specjalnie osłanianymi przed słońcem na dwa tygodnie przed zbiorami, przez co ich wzrost jest spowolniony. Liście nabierają wówczas bladego odcienia zieleni i wytwarzają aminokwasy, dzięki którym herbata jest słodsza i bardziej aromatyczna. Zebrane liście są suszone i następnie ścierane na proszek. 

Matcha Green Tea Pukka to zielona herbata o wyjątkowych właściwościach zdrowotnych i znakomitym smaku.
Jej charakterystyczny wykwintny smak, zawartość licznych witamin, mnogość dobroczynnych substancji odżywiających i odmładzających organizm sprawiają, że matcha jest znana i ceniona w Azji już od ponad tysiąca lat. 
 

Składniki:

Herbata zielona Sencha (34%),
Oothu zielonej herbaty (32%),
zielona herbata Suoi Gang (32%),
Matcha sproszkowana - Matcha powder- (Japan Jejo do Garucha) (2 %).

100% ekologiczne i etycznie pozyskiwane składniki.


Pukka wspiera WWF: Ta wyjątkowa herbata pomaga inicjatywie WWF Living Himalayas, która powstała z myślą o dostrzeżeniu przez  lokalnych mieszkańców idei zrównoważonego rozwoju, aby mogli włączyć się do ochrony ich regionu gdzie bytuje wiele zagrożonych gatunków zwierząt, roślin i ptaków.