Sok z Morwy Indyjskiej NONI JUICE 500ml TOPOP

Obniżka! Sok z Morwy Indyjskiej NONI JUICE 500ml TOPOP Zobacz większe
5217
Top op
Nowy
Produkt dostępny

35,70 zł

42,00 zł -15%

Promocja ważna do: 2021-09-30

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Noni, inaczej morwa indyjska (Morinda citrifolia). 

Pozytywny wpływ Noni na organizm człowieka znany jest od ponad 2 tysięcy lat i ma szerokie zastosowanie także w ajurwedzie. Jest bogatym źródłem wielu cennych dla organizmu substancji odżywczych.

Więcej szczegółów

Sok z Noni to w 100% sok bezpośrednio wyciskany z owoców rośliny Morinda citrifolia. Roślina ta, zwana także "krzewem morwy indyjskiej", osiąga wzrost do 8 m wysokości a jej eliptyczne liście mogą być rozłożyste do 30 cm. 

To roślina pochodzi z przybrzeżnego obszaru Oceanu Indyjskiego, a także rośnie na wyspach Polinezji (Hawaje, Nowa Zelandia, Tahiti, Fuji, Samoa itd.). 

Wyjątkowy, wytrawny smak zawdzięcza swojemu w 100% czystemu biologicznie składowi, bez żadnych dodatków smakowych, słodzących czy konserwujących. Dojrzałe w słońcu owoce noni są zrywane ręcznie, myte i układane w dużych beczkach. Sok noni wycieka sam pod ciężarem owoców i jest następnie jedynie filtrowany. 

Prokseronina zawarta w roślinie zamienia się w naszym przewodzie pokarmowym w kseroninę, która przyczynia się do radykalnej zmiany różnych problemów zdrowotnych i poprawia ogólny stan zdrowia.

Właściwości:


- wspomaga system immunologiczny człowieka

- posiada właściwości przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe, przeciwgrzybiczne, przeciwnowotworowe, przeciwbólowe, przeciwnadciśnieniowe, przeciwzapalne i immunostymulujące.

- zmniejsza wartość całkowitego cholesterolu i trójglicerydów


- chroni przed szkodliwym wpływem wolnych rodników


-wspomaga i reguluje prawidłową pracę tarczycy


-zapobiega częstym zmianom nastroju


-korzystnie wpływa na biologiczny rytm snu i czuwania


-stymuluje produkcję tlenku azotu, poprawia także zaopatrzenie w tlen i substancje odżywcze, zmniejszając ryzyko zawału serca i udaru

Sposób użycia

Czysty sok noni ma brązową barwę i charakterystyczny gorzkawo - cierpki smak. Jego naturalny, mocny smak można złagodzić chłodząc sok przed wypiciem. Tym, którzy nie chcą pić czystego soku noni, zalecamy wymieszanie go z niesłodzonym sokiem owocowym.

Umiarkowane interakcje soku noni obejmują następujące substancje:

amiloryd
drospirenon
fosforan potasu
chlorek potasu
cytrynian potasu
spironolakton
triamterenowy

Przeciwwskazania

Nie należy przyjmować soku jednocześnie z Midodryną

Nadwrażliwość na noni lub inne blokery kanału wapniowego

Wstrząs kardiogenny

Jednoczesne podawanie z silnymi induktorami CYP3A4 (np. Ryfampicyna, ryfabutyna, fenobarbital, fenytoina, karbamazepina, ziele dziurawca) znacznie zmniejsza skuteczność przeciwnaczyniową

zapalenie wątroby

Przechowywać z dala od dzieci. 

Nie ma dostępnych informacji na temat stosowania soku noni w czasie ciąży lub podczas karmienia piersią. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: