Spirulina Pacifica Hawaiian 250 g 625 tabletek Pure Premium Quality

Obniżka! Spirulina Pacifica Hawaiian, 250 g - 625 tabletek Pure Premium Quality Zobacz większe
6127
OTH
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny

152,00 zł

190,00 zł -20%

Promocja ważna do: 2022-07-10

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Hawajska Spirulina to jeden z produktów algowych o najwyższej jakości na świecie. Hawaje mają słoneczny klimat przez cały rok. Gospodarstwo połowu położone jest na Pacyfiku, znajduje się z dala od zanieczyszczeń, gdzie dostępna jest bardzo czysta woda.

Więcej szczegółów

W tych wyjątkowych warunkach kulturowych - bez sztucznych nawozów sztucznych i przy wykorzystaniu energii słonecznej - Spirulina zawiera naturalnie wiele wysokiej jakości składników odżywczych i organicznych minerałów. 

Hawajska Spirulina łączy energię słoneczną z żywiołową siłą morza.

Ta spirulina jest uprawiana na słonecznym wybrzeżu Hawajów w stawach na polach lawowych bez użycia nawozów sztucznych, herbicydów i pestycydów. Podłoże hodowlane w słodkiej i bogatej wodzie morskiej sięga do głębokości 600 m i jest pełna rozpuszczonych minerałów składników odżywczych.

Hawajska spirulina to naturalny produkt multiwitaminowy, który wytwarza duże ilości dostępnych minerałów organicznych, pierwiastków śladowych, enzymów i pigmentów. Jest lekkostrawna i stanowi naturalne źródło cennych składników odżywczych, dzięki czemu jest korzystnym suplementem diety dla wszystkich.

Aby zachować te wysokiej jakości składniki w naszej hawajskiej spirulinie, jest ona suszona w temperaturze poniżej 35 ° Celsjusza, bez rozpylania powietrza. Ten opatentowany proces suszenia (Thrill-Ocean) jest wyjątkowy i zapewnia naszym klientom najwyższą jakość. Tabletki są tłoczone na zimno w gospodarstwie.

Spirulina dostarcza niezbędnych składników odżywczych w mocno skoncentrowanej formie, dzięki czemu zaspokaja potrzeby organizmu bez dodatkowych kalorii i tłuszczu.

Doczesne życie charakteryzuje się gorączkowym trybem dnia, wysokim stresem w środowisku obciążonym zanieczyszczeniami. Jednocześnie nasza dieta, która wymaga niezbędnych dla organizmu składników odżywczych, nie wystarcza. Spirulina to sposób na zrekompensowanie tych niedociągnięć i zaspokojenie naszych osobistych potrzeb.

Logicznie rzecz biorąc, ten suplement diety jest odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych, ale szczególnie dla wegetarian, sportowców, kobiet w ciąży, matek karmiących i dzieci.

Składniki na 100 g:

Spirulina Pacifica Hawajski proszek 98,9%, 1% krzemionka, stearynian magnezu 0,1%.

625 tabletek po 400 mg każda

Profil odżywczy (średni):
Białko> 52%
Minerały <17%
Beta-karoten> 1600 mg / kg
Wszystkie karotenoidy> 3500 mg / kg
Fikocyjanina> 10%
Kalorie: 100 g = 1500 kJ / 375 kcal.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: