BIO Ayus Rasayana Przyśpiesz Metabolizm 80 kapsułek Cosmoveda

4523
Cosmoveda
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

65,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Metabolism Complex to suplement diety z ziołami i cynkiem w celu wzmocnienia sił obronnych organizmu, zwiększenia przyswajania substancji odżywczych i przyśpieszenia przemiany materii

Więcej szczegółów

Organic Ayus Rasayana to środek ajurwedyjskiej marki Cosmoveda, stanowiący starannie skomponowaną mieszankę sproszkowanych ziół, bez jakichkolwiek sztucznych dodatków. Produkt jest dedykowany osobom, które chcą wzmocnić energię witalną i oczyścić organizm ze szkodliwych toksyn. 

Gorzkie substancje mają szczególny wpływ na oczyszczenie ciała, zwłaszcza wątroby i żółci. Ajurweda zaleca spożywanie substancji gorzkich w suplementach żywnościowych wraz z dużą ilością ciepłej wody. Poza tym należy stosować lekką dietę (szczególnie wieczorem), pomijać słodkie przekąski i dużo wypoczywać.


Rasayana - zatrzymaj młodość na dłużej!

Medycyna ajurwedyjska zna sprawdzone sposoby nie tylko na przeciwdziałanie czy zwalczanie stanów chorobowych. W Ajurwedzie zawierają się także teorie dotyczące podtrzymywania dobrego stanu zdrowia oraz wzmacniania organizmu - zajmuje się nimi dział nazywający się Rasayana. Terminem tym określa się nie tylko terapie zdrowotne, ale także naturalne składniki podnoszące energię witalną i wykazujące właściwości odmładzające.

Organic Ayus Rasayana to kompozycja ziół o działaniu oczyszczającym, odmładzającym oraz poprawiającym ogólne funkcjonowanie układu immunologicznego. Mieszanka stanowi kurację o ukierunkowanym działaniu przy jednoczesnym zbawiennym wpływie na nasz organizm, t.j. oczyszcza wątrobę, wzmacnia nerki i odkwasza cały organizm.

Jeśli nie jesteśmy w stanie w szybkim trybie życia zadbać o urozmaiconą dietę - szczególnie bogatą w alkalizujące właściwości produkty, ziołowe gotowe mieszanki przyjdą nam z pomocą.

***

Skład:

Proszek z owoców indyjskiego agrestu * Amalaki / Emblica officinalis*,

Owoce myrobolan bibhitaki / Terminalia bellirica, *

Haritaki / Terminalia chebula*,

korzeń imbiru *

Shunti / Zingiber officinalis*,

Maricha Piper nigrum * Pippali /owoce pieprzu czarnego /*

Ekstrakt z Gujawy *

hydroksypropylometyloceluloza **

* z certyfikowanego rolnictwa ekologicznego

** kapsułka z warzywnej celulozy

Zalecane dawkowanie:

4 kapsułki z 0,39 g (0,29 g wagi netto) między posiłkami ciepłą wodą dwa razy dziennie.

Dzienna dawka 2,32g ziołowe proszku zawiera 1,76mg (17%) cynku.

° Cynk przyczynia się do prawidłowego metabolizmu makroelementów

°°% NRV = spożycie referencyjne dla dziennego spożycia [rozporządzenie (UE) nr 1169/2011]

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Suplementy diety nie powinny być stosowane jako substytut zrównoważonej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego stylu życia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.