Szukaj

Filtruj produkty

Marka

Zakres cenowy

0 - 361 zł

Na stanie

Partners
payment logos: przelewy24, dpd, inpost, paczkomaty, zaufane opinie ceneo

BIO Ayus Rasayana - Mental Performance, 80 kapsułek, Cosmoveda - suplement diety

Ayus Rasayana BIO - Mental Performance, 80 kapsułek - suplement diety Zobacz większe
5178
Cosmoveda
Nowy
Produkt dostępny

65,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Niezwykły pomocnik dla wszystkich uczących się, pracujących umysłowo, wyczerpanych psychicznie lub chcących poprawić sprawność intelektualną!  Ajurwedyjska mieszanka ziół wspiera intensywny wysiłek intelektualny, usprawnia proces zapamiętywania i koncentracji.

Więcej szczegółów

Suplement diety 100% roślinny z z kwasem pantotenowym (witamina B5). 

Kwas pantotenowy przyczynia się do prawidłowej sprawności intelektualnej.

  • wegańskie kapsułki
  • bez laktozy
  • bezglutenowe

Niezwykły pomocnik dla wszystkich uczących się - Mental Performance!

Zgodnie z ajurwedyjską nauką, wszyscy studenci podlegają specjalnej opiece. Dlatego w oparciu o ajurwedyjską mądrość, w połączeniu z ziołami i składnikami odżywczymi, powstała mieszanka, która ma za zadanie wspomagać wszystkich tych, którzy przygotowują się do egzaminów i narażeni są na intensywny wysiłek intelektualny. Pozwól sobie pomóc - wypróbuj niezwykłe zioła ajurwedyjskie!

Twórcy tej niezwykłej mieszanki doskonale zdawali sobie sprawę z faktu, że czas nauki wymaga ogromnego wysiłku, który kosztuje niejednokrotnie bardzo wiele energii i napięcia psychicznego. Dzięki niezwykłej sile ziół, nie jesteśmy osamotnieni w tych intelektualnych zmaganiach. Starożytna mądrość ajurwedyjska wychodzi naprzeciw tym potrzebom i wymaganiom. 

By właściwie przygotować się do czasu nauki, musimy stosować odpowiednią dietę, która będzie zbilansowana i bogata w składniki odżywcze, które pozwolą nam zapewnić organizmowi siłę i witalność. 


Stosując mieszankę ziół Mental Performance możemy poczuć w sobie niezwykłą siłę i energię, by zmierzyć się z nowymi wyzwaniami i zadaniami, które już na nas czekają. 


Musimy jednak pamiętać o tym, że ajurwedyjskie zioła nie będą w pełni skutecznie, jeśli nie uzupełnimy ich o odpowiednią ilość snu i ćwiczeń. Tylko taki zestaw pozwoli nam odpowiednio przygotować się do wytężonego wysiłku, którym jest z pewnością czas egzaminów i sprawdzianów. 


Mieszanka ziół  stanowi harmonijne połączenie składników, które wpływają pozytywnie na nasze funkcje życiowe i odpowiednio je balansują. 

Mieszanka została stworzona w oparciu o bogatą wiedzę i doświadczenie, stanowi więc nieoceniony element zmagań intelektualnych i psychicznych, które są ściśle związane z czasem wyzwań egzaminacyjnych lub wzmożonego wysiłku intelektualnego w pracy.


Poznaj moc ajurwedyjskich ziół!

W skład mieszanki wchodzą przede wszystkim składniki często stosowane w indyjskiej medycynie. Jej głównym składnikiem jest Brahmi, niezwykle ważne zioło w indyjskiej tradycji. Działa przede wszystkim na układ nerwowy, koi i uspokaja nerwy

Drugi w kolejności jest Mandukarpani, który wspomaga regenerację komórek mózgowych i pozytywnie wpływa na koncentrację. 

Równie ważnym elementem mieszanki jest Amalaki i Guduchu, który wpływa pozytywnie na funkcjonowanie naszego układu odpornościowego i wchlanianie substancji odżywczych.

***

Zalecane dawkowanie:

4 kapsułki dwa razy dziennie między posiłkami wraz z ciepłą wodą.

Dzienna dawka 2,16g ziołowego proszku zawiera 1,08 mg (18%) kwasu pantotenowego (witamina B5).

 NRV = dzienne spożycie referencyjne [rozporządzenie (UE) nr 1169/2011]

Składniki:

proszek z:

przyziemnych części indyjskiego ziela Gotu Kola / Mandukaparni / Centella asiatica*

przyziemnych części ziela Brahmi / Bacopa monnieri*

przyziemnych części ziela Guduchi / Tinospora cordifolia*

owoce Indyjskiego agrestu Amalaki/Amla Officinalis Amalaki / Emblica/ Liściokwiat garbnikowy*

tatarakowy korzeń Vacha / tatarak zwyczajny*

ekstrakty:

z owoców Amalaki/Amli *

z liści Tulsi *

z owoców guawy*

ekstrakt owocowy z cytryn *

otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza **

* z certyfikowanego rolnictwa ekologicznego

** kapsułka z roślinnej celulozy

---
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu

Jakość / certyfikaty
BIO zgodnie z normą EWG 834/2007, DE-Öko-003 
Sprawiedliwy handel 

Kraj pochodzenia:
Indie

***


BIO Ayus Rasayana to tradycyjna linia ziół i suplementów diety stworzona w duchu Ajurwedy przez markę Cosmoveda. Linia ta stanowi starannie skomponowaną mieszankę sproszkowanych ziół i ektraktów bez jakichkolwiek sztucznych dodatków. Produkt jest dedykowany osobom, które chcą wzmocnić energię witalną i oczyścić organizm ze szkodliwych toksyn. 

Gorzkie substancje mają szczególny wpływ na oczyszczenie ciała, zwłaszcza wątroby i odpływie zalegającej żółci. Ajurweda zaleca spożywanie substancji gorzkich w suplementach żywnościowych wraz z dużą ilością ciepłej wody. Poza tym należy stosować lekką dietę (szczególnie wieczorem), pomijać słodkie przekąski i dużo wypoczywać.


Rasayana - zatrzymaj młodość na dłużej!

Medycyna ajurwedyjska zna sprawdzone sposoby nie tylko na przeciwdziałanie czy zwalczanie stanów chorobowych. W Ajurwedzie zawierają się także teorie dotyczące podtrzymywania dobrego stanu zdrowia oraz wzmacniania organizmu - zajmuje się nimi dział nazywający się Rasayana. Terminem tym określa się nie tylko terapie zdrowotne, ale także naturalne składniki podnoszące energię witalną i wykazujące właściwości odmładzające.

BIO Ayus Rasayana to kompozycje ziół o działaniu oczyszczającym, odmładzającym oraz poprawiającym ogólne funkcjonowanie układu immunologicznego. Mieszanki stanowią kuracje o ukierunkowanym działaniu w zależności od potrzeb przy jednoczesnym fundamentalnym zbawiennym wpływie na nasz organizm, t.j. oczyszcza wątrobę, wzmacnia nerki i odkwasza cały organizm.

Kiedy żyjemy szybko często nie jesteśmy w stanie zadbać o urozmaiconą dietę - szczególnie bogatą w alkalizujące właściwości produkty, to ziołowe gotowe mieszanki przyjdą nam z pomocą.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: