Fushi Adaptogen Energy Blend 60 kapsułek

Nowy Obniżka! Fushi Adaptogen Energy Blend 60 kapsułek Zobacz większe
8199
Fushi
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny

82,77 zł

89,00 zł -7%

Promocja ważna do: 2022-10-09

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Wzmacniająca energię mieszanka ziołowa zawierająca adaptogeny, grzyby Chaga i witaminę B12, które wspomagają reakcję organizmu na stres i naturalnie wspierają poziom energii.

Więcej szczegółów

Fushi Adaptogen Energy Blend 

Suplement diety

Fushi Adaptogen Energy Blend to wzmacniająca energię mieszanka ziołowa zawierająca adaptogeny, grzyby Chaga i witaminę B12, które wspomagają reakcję organizmu na stres i naturalnie wspierają poziom energii.

Czym są adaptogeny?

Adaptogeny to naturalne substancje, które pomagają organizmowi przystosować się do stresu psychicznego i fizycznego, optymalizując reakcję na stres.

Rhodiola (Różeniec górski) - Pomaga organizmowi przystosować się do sytuacji stresowych

Ginseng (żeń-szeń) - zwiększa wydolność fizyczną

Ashwagandha - wspomaga uczenie się, zapamiętywanie i funkcje poznawcze

Witamina B12- Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia

Dlaczego Fushi Adaptogen Energy Blend?

- Świeżo mielona i zakapsułkowana w ciągi 3 dni od zmielenia aby zachować jakość i świeżość

- Składniki naturalnie suszone na słońcu lub na powietrzu, zachowujące składniki odżywcze i jakość

- 100% czystych naturalnych składników i nic więcej

- szklana butelka 

Sposób użycia: spożywać 1 kapsułkę dwa razy dziennie. Nie przekraczać maksymalnej ilości 2 porcji (2 kapsułek ) dziennie.

UWAGI: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Niestosować przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.  Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. 

Produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego – odpowiedni dla Wegan i Wegetarian.

Przechowywanie: Przechowywać z dala od bezpośredniego promieniowania słonecznego w temperaturze poniżej 30°C.

Fushi Wellbeing ma etyczną akredytację i została nagrodzona przez Ethical Organisation za zaangażowanie w ograniczanie marnotrawstwa środowiska, zanieczyszczenia, pracy dzieci, badań na zwierzętach i innych nieuczciwych praktyk handlowych.

Wierzymy, że jesteśmy uczciwi wobec naszych klientów, życzliwi wobec naszej planety i odpowiedzialni za nasze działania. Fushi wspiera kampanię „Tree for Eternity”, przeznaczając część swoich zysków na Tree Aid, brytyjską organizację charytatywną, która wykorzystuje drzewa w celu zmniejszenia ubóstwa i promowania samodzielności w niektórych z najbiedniejszych regionów  Afryki.

Zioła i rośliny wykorzystywane przez firmę Fushi są uprawiane zgodnie z zasadami rolnictwa biodynamicznego, przetwarzane w niskiej temperaturze oraz w 100% raw, aby zachowały swoje cenne właściwości odżywcze. Surowce pochodzą ze zrównoważonych źródeł. "Jesteśmy uczciwi wobec naszych klientów, odpowiedzialni za nasze działania, a nasze produkty są przyjazne dla środowiska".

Skład produktu

Składniki: Ekstrakt z różeńca górskiego (Rhodiola Rosea), sproszkowany grzyb Chaga (Inonotus Obliquus), Ekstrakt z korzenia Maca (Lepidium meyenii), Ekstrakt z Koreańskiego Żeń-szenia (Panax Ginseng), Ekstrakt z maczuźnika chińskiego (Cordyceps Sinensis), Ekstrakt z korzenia witanii ospałej Withania Somnifera (KSM-66 Ashwagandha), witamina B12 (metylokobalamina), hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki).

1 kapsułka zawiera:

Ekstrakt z różeńca górskiego DER 3:1 225mg, Sproszkowany grzyb Chaga 150 mg, Ekstrakt z korzenia Maca DER 5:1 148,72 mg, Ekstrakt z koreańskiego Żeń-szenia DER 4:1 75mg, Ekstrakt z maczuźnika chińskiego DER 20:1 75 mg, Ekstrakt z korzenia witanii ospałej DER 12:1 75 mg, Witamina B12 1,25ug - 51%RWS

Dzienna porcja (2 kapsułki):

Ekstrakt z różeńca górskiego DER 3:1 450 mg, Sproszkowany grzyb Chaga 300 mg, Ekstrakt z korzenia Maca DER 5:1 297,45 mg, Ekstrakt z koreańskiego Żeń-szenia DER 4:1 150 mg, Ekstrakt z maczuźnika chińskiego DER 20:1 150 mg, Ekstrakt z korzenia witanii ospałej DER 12:1 150 mg, Witamina B12 2,55 ug - 102%RWS