BRAHMI (Bacopa Monnieri) polepsz IQ! 60 wege kaps suplement diety Himalaya Herbals

5720
Himalaya
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

25,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Zwiększa możliwości intelektualne

Więcej szczegółów

Szerszy opis na stronie: http://www.indyjskie-recepty.com/ziola-sproszkowane/414-brahmi-proszek-100g-powder.html

 

Bacopa monnieri jest klasycznym ziołem działającym na mózg i nerwy obwodowe i zaliczana jest do ziół kategorii Brahmi, które poprawiają zarówno psychikę, jak i funkcjonowanie mózgu zwiększając jego możliwości intelektualne. Bacopa polepsza jasność umysłu i wspomaga mechanizmy relaksujące centralny układ nerwowy. Bacopa uważana jest za najważniejszy preparat ziołowy mający odmładzający wpływ na komórki nerwowe, dlatego w Ajurwedzie odgrywa olbrzymią rolę w terapii degeneracyjnych chorób mózgu u osób w podeszłym wieku.

Wiele badań wykazało, że Bacopa polepsza działanie białek i zwiększa ich syntezę szczególnie w komórkach mózgowych. W efekcie tego działania zwiększa się inteligencja, witalność, pamięć a zwalniają się procesy starzenia. Oprócz zwiększania inteligencji i funkcji poznawczych Brahmi ma także działanie sedatywne (uspokajające). To sprawia, że Brahmi jest wyjątkowo użyteczna pracy, w której konieczna jest umiejętność koncentracji i podejmowania decyzji w warunkach stresu. Wielu ludzi ma wystarczającą inteligencję pozwalającą na realizowanie postawionych im zadań, ale brakuje im opanowania i pewności siebie.

Brahmi pomaga przezwyciężyć i te problemy. Dodatkowo znosi napięcie i roztargnienie, które może powodować wzmożoną nerwowość. Brahmi jest idealna dla studentów i pracowników, którzy mają powyższe problemy. Jako środek działający na układ nerwowy Brahmi jest stosowana także w terapii wylewów do mózgu, nerwowych załamań, przemęczenia oraz chorób przebiegających z zaburzeniami uwagi.

Postać handlowa:
Próżniowe opakowania 60 wege kapsułek x 250 mg. 
Kapsułki zawierają wyciąg z Brahmi.

Dawkowanie:
2 wege kapsułki dwa razy dziennie podczas posiłku. Stosować kilka tygodni dla osiągnięcia pożądanego efektu terapeutycznego.

Działanie:
Brahmi jest ziołem tonizującym układ nerwowy i zwiększa możliwości uczenia się i zwiększa wydolność intelektualną.

Wskazania:
Zaburzenia zachowania, zaburzenia pamięci

Badania kliniczne:
Opublikowane badania kliniczne potwierdzają dobre efekty stosowania Bacopa w chorobach psychicznych np. w nerwicach lękowych, przy zaburzeniach pamięci, w odbudowie funkcji mentalnych u dzieci, w polepszeniu funkcji poznawczych u osób z wylewem krwi do mózgu, u dzieci cierpiących na ADHD ( zaburzenia uwagi i nadaktywność ruchowa dzieci ) oraz w padaczkach.

Dawkowanie

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: