Womankind Organic B Witamins & Shatavari PUKKA

4089
PUKKA
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

107,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Womankind with Organic B Vitamins & Shatavari to ekologiczna, odżywcza formuła zawierająca Shatavari, Czerwoną Kończynę, Kurkumę jak również ekologiczny kompleks witamin B pochodzący z roślin.

Więcej szczegółów

Podczas Twojego miesięcznego cyklu jest normalne, że czasem doświadczasz zmian jak w rollercoasterze. Formuła Womankind + Organic Vitamin B odżywia umysł, ciało i duszę za pomocą kombinacji naturalnie równoważących ziół i witamin z grupy B.

Womankind zawiera:

Witamina B6: wspomaganie prawidłowego metabolizmu energetycznego; pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych; przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej; zmniejszenie uczucia zmęczenia i znużenia;

Witamina B2: utrzymanie prawidłowego metabolizmu żelaza; chroni komórki przed stresem oksydacyjnym; pomaga utrzymać zdrową skórę;

Witamina B5: pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej;

Sposób użycia: spożywać, popijając wodą do 2 kapsułek dziennie.

Nie przekraczać maksymalnej ilości 2 porcji (2 kapsułek) dziennie..

 
Składniki:
hydroksypropylmetyloceluloza (kapsułka),
ekologiczny ekstrakt z korzenia szparaga lekarskiego DER 10:1 Asparagus racemosus,
ekologiczny sproszkowany grzyb Reishi Ganoderma lucidum,
ekologiczny sproszkowany korzeń szparaga lekarskiego Asparagus racemosus,
ekologiczny ekstrakt z kłącza kurkumy DER 20:1 Curcuma longa,
ekologiczne liofilizowane kiełki brokułu Brassica oleracea var. Italica,
ekologiczny ekstrakt z liści zielonej herbaty Camellia sinensis standaryzowany na 10% katechin,
Vitamin B Complex (ekologiczne ekstrakty z liści bazyli świętej Ocimum tenuiflorum,
skórki cytryny Citrus limon, owoców gujawy pospolitej Psidium guajava),
ekologiczny ekstrakt z owoców granatowca właściwego DER 15:1 Punica granatum,
ekologiczny ekstrakt z liści serdecznika pospolitego DER 7:1 Leonurus cardiaca,
ekologiczny ekstrakt z korzenia maca DER 4:1 Lepidium meyenii,
ekologiczny sproszkowany koncentrat soku z aloesu Aloe vera,
ekologiczne sproszkowane algi brunatne Ascophyllum nodosum,
ekologiczny sproszkowany korzeń imbiru Zingiber officinale, ekologiczna sproszkowana spirulina Arthrospira platensis.
 
2 kapsułki zawierają: ekologiczny ekstrakt z korzenia szparaga lekarskiego DER 10:1 168,75mg, ekologiczny sproszkowany grzyb Reishi 168,75mg, ekologiczny sproszkowany korzeń szparaga lekarskiego 168,75mg, ekologiczny ekstrakt z kłącza kurkumy DER 20:1 168,75mg, ekologiczne liofilizowane kiełki brokuła 135mg, ekologiczny ekstrakt z liści zielonej herbaty standaryzowany na 10% katechin 135mg, Vitamin B Complex (ekologiczne ekstrakty z liści bazyli świętej, skórki cytryny, owoców gujawy pospolitej) 67,5mg, ekologiczny ekstrakt z owoców granatowca właściwego DER 15:1 67,5mg, ekologiczny ekstrakt z liści serdecznika pospolitego DER 7:1 67,5mg, ekologiczny ekstrakt z korzenia maca DER 4:1 67,5mg, ekologiczny sproszkowany koncentrat soku z aloesu 54mg, ekologiczne sproszkowane algi brunatne 47,25mg, ekologiczny sproszkowany korzeń imbiru 20,25mg, ekologiczna sproszkowana spirulina 13,5mg, tiamina (witamina B1) 1,49mg (135%)*, ryboflawina (witamina B2) 1,35mg (96%)*, kwas pantotenowy (witamina B5) 2,57mg (43%)*, witamina B6 1,49mg (106%)*, kwas foliowy 47ug (24%)*, jod 25ug (17%)*.
 
*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia
 

Po prostu "pukka"
We wszystkim co robimy staramy się być "pukka". Czy wiesz że słowo to w języku hindi oznacza "autentyczne" i "najwyższej jakości" ? Dla nas Pukka oznacza, że każda roślina której używamy musi rosnąć w sposób ekologiczny,być pozyskiwana w sposób etyczny,zakorzeniona w tradycji i potwierdzona przez współczesną naukę. Dobór składników to wynik ponad 10 lat doświadczeń, jakie zdobył nasz team złożony ze specjalistów w dziedzinie medycyny naturalnej, ziołolecznictwa, uprawy ekologicznej, zrównoważonych upraw i analizy ziół.

Naszym zamierzeniem jest  stworzyć „kręgi życzliwości”, tak by każdy, kto zetknie się z Pukką, na tym zyskiwał: rolnicy, dostawcy surowców, producenci, pracownicy i klienci. 

To wszystko nie mogłoby się udać bez zachęcenia ludzi do korzystania z ziół.  Chcemy pomóc ludziom ponownie połączyć się z ich naturalnym dziedzictwem, tak by rośliny znów mogły pełnić kluczową rolę w ich zdrowiu i samopoczuciu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: