Witamina D w płynie Suplement Diety 50 ml Viridian

Witamina D w płynie Suplement Diety 50 ml Viridian Zobacz większe
3358
Viridian
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

59,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Witamina D dla wegan, wegetarian, dla dorosłych - w płynie z łatwym w użyciu kroplomierzem.

Więcej szczegółów

Witamina D w płynie

O roli witaminy D w organizmie człowieka mówi się stosunkowo mało, tymczasem jest to bardzo istotna substancja, której niedobór może negatywnie odbić się na naszym zdrowiu. Szczególnie w przypadku kobiet w ciąży i małych dzieci należy zadbać o utrzymanie prawidłowego poziomu witaminy D w organizmie. Również w przypadku osób starszych zaleca się przyjmowanie witaminy D w postaci suplementu diety.

Witamina D syntetyzowana jest pod wpływem promieniowania słonecznego, jednak zbyt niski poziom nasłonecznienia w większości pór roku oraz zbyt mała ekspozycja na słońce sprawia, że często jesteśmy narażeni na deficyt tej substancji.

Witamina D w płynie firmy Viridian to wygodny sposób na uzupełnienie tego ważnego składnika. Praktyczny kroplomierz pozwala błyskawicznie odmierzyć dzienną dawkę preparatu. Płyn można dodać do dowolnego posiłku. 0,5ml zawiera 2000IU witaminy D o przyjemnym, delikatnym smaku pochodzącym z olejku pomarańczowego. Witamina D dla wegan, wegetarian, dla dorosłych firmy Viridian nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników, glutenu, pszenicy, laktozy, soli, drożdży. Nie jest testowana na zwierzętach. To suplement zawierający 100 % aktywnych składników.

Niedobór witaminy D może powodować krzywicę, osteoporozę, demineralizację kości, próchnicę, obniżenie odporności. Witamina D w płynie Viridian to skuteczna suplementacja jednej z najważniejszych witamin.

Stosowanie:


załączony kroplomierz pomoże odmierzyć dzienną dawkę którą stanowi 0,5 ml suplementu. Ilość tą należy dodać do napoju lub jedzenia. Należy odmierzyć załączonym kroplomierzem 0,5ml i dodać do jedzenia lub picia. Należy zużyć w ciągu 6 miesięcy od otwarcia.

Zalecane spożycie

Stosowanie w trakcie ciąży i w okresie karmienia piersią oraz przez osoby przyjmujących leki tylko po konsultacji z lekarzem.

Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.

100% aktywnych składników w kapsułce.

Suplementy Diety Viridian nie zawierają powszechnie używanych substancji wypełniających i przeciwzbrylających.

W większości produkowane są na bazie spiruliny, lucerna i borówki co dodatkowo wzbogaca ich skład.

Wystarcza na 100 dni. 

Pojemność: 50 ml

Viridian - etyczne suplementy

Viridian to firma pochodząca z Wielkiej Brytanii, założona w 1999 roku w Northamtonshire przez Cheryl Thallon. Magazyn Ethical Consumer i The Good Shopping Guide przyznały firmie Viridian certyfikat Best Buy za świadomą uwagę w doborze najczystszych składników i odpowiedzialność za środowisko. 

Suplementy Diety Viridian są nazywane etycznymi. Obejmuje to zarówno pochodzenie składników, proces produkcji jak i zawartość 100% aktywnych składników bez niepotrzebnych dodatków takich jak np.: sztuczne wypełniacze, substancje przeciwzbrylające, cukier oraz koloranty.

Produkty Viridian są tak czyste jak to możliwe. Żaden z produktów ani składników nie jest testowany na zwierzętach. Na dzień dzisiejszy więcej niż 40% produktów posiada certyfikat Soil Association gwarantujący ekologiczne pochodzenie i skład.

Motto Viridian brzmi: "Wierzymy, że zdrowie planety i zdrowie każdego z nas są ze sobą nierozdzielnie związane". Organiczne uprawy bez pestycydów, herbicydów, wolne od GMO - to zdrowie ludzi i zdrowie planety.

Viridian

• 100% aktywnych składników
• najwyższa jakość na każdym etapie tworzenia
• produkty stworzone w oparciu o najnowsze badania naukowe 
• bez sztucznych dodatków 
• bez napromieniowywania 
• kapsułki z roślinnej celulozy 
• bez stearynianu magnezu 
• wyprodukowane w Wielkiej Brytanii 
• szklane opakowanie najlepiej chroniące zawartą jakość