Świeca sojowa z olejkiem eterycznym Madurai Jaśmin 200 g Organic Goodness

6785
Song of India
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

39,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Nic nie przebije pięknego zapachu kwiatów jaśminu i świeżej mogry. Jego delikatna kwiatowa nuta nadaje pomieszczeniu piękny i relaksujący zapach.

Świeca zapachowa jest przygotowana z olejków eterycznych i naturalnego wosku sojowego.

Więcej szczegółów

Wypełnia pomieszczenie pięknym zapachem kwiatów jaśminu. Elegancja i prostota. Zapach, który uwalnia od napięcia i pozwala się zrelaksować.

Jaśmin to wiecznie zielony krzew z delikatnymi, jasno zielonymi liśćmi w kształcie gwiazdy. Kwiaty tej rośliny mają intensywny aromat.

Olejek jaśminowy jest jednym z droższych olejów. Na 1kg olejku potrzebnych jest ponad 8 milionów kwiatów jaśminu. Każdy kwiat musi być zebrany ręcznie.

Jaśmin to jeden z ulubionych zapachów kobiet! 

Aromat świecy stworzy niesmowitą, romantyczną aurę.

Historia Organic Goodness

Najważniejszy jest powrót do korzeni, esencji natury, aby odkryć prawdziwe radości życia.

Błogi zapach róży i jaśminu zawsze wywoła uśmiech na ustach, moc drzewa sandałowego i paczuli rozgrzeje serce, a świeżość pomarańczy przeniesie Cię z powrotem do radosnego dzieciństwa.

Wracając do przeszłości i tradycji, wierzymy w tworzenie pięknych produktów, bogatych w organiczne składniki i ręcznie wykonywanych z miłością. Razem te produkty pełne wyciągów roślinnych są nie tylko kluczem do zdrowego ekologicznego stylu życia, ale także wzmacniają więź z naszymi korzeniami, ze wszystkim, co piękne i naturalne.

  • Nietoksyczne i w 100% naturalne.
  • Nie zawierają chlorofluorowęglowodorów (CFC).

Składniki: Organiczne olejki eteryczne i wosk sojowy

Uwagi

Nigdy nie pozostawiaj świec bez nadzoru.

ZASTOSOWANIE:

Podpalić świecę i zaczekać aż zacznie wypełniać pomieszczenie pięknym zapachem. Polecamy palić świecę tak długo, aby rozpuściła się na całej powierzchni od ścianek (zapobiegnie to nieestetycznemu tunelowaniu się świecy i pozwoli na wypalenie jej do samego końca). Po każdym paleniu podcinać knot tak, aby miał około 1cm. Nie pozostawiać świecy bez nadzoru.

Pochodzenie: Indie