Brak produktów
Szukaj
Filtruj produkty
Idealna na wieczory przed zaśnięciem. Świeża, ziołowa nuta Lawendy wyciszy i uspokoi zmysły a regenerująca Trawa Cytrynowa doda Ci sił i witalności do rozpoczęcia kolejnego dnia!
Świeca z dodatkiem olejków zapachowych na bazie oleju kokosowego i wosku sojowego w eleganckim miedzianym naczyniu ozdobnie grawerowanym.
Sposób stosowania i informacje:
1. Podpalić 2 knoty i zaczekać aż zacznie wypełniać pomieszczenie pięknym zapachem.
2. Polecamy palić świecę tak długo, aby rozpuściła się na całej powierzchni od ścianek (zapobiegnie to nieestetycznemu tunelowaniu się świecy i pozwoli na wypalenie jej do samego końca).
3. Świeca pali się ok 40 godzin.
4. Jeden seans aromaterapeutyczny powinien trwać 2-3 godziny. Zalecamy powtarzać serię głębokich oddechów z przeponą w relaksującym blasku świec.
5. Po każdym paleniu podcinać knot tak, aby miał około 1cm.
Nie pozostawiać świecy bez nadzoru.
Postać handlowa:
1 Świeca 200g o 2 knotach o zapachu dedykowanym poszczególnym konstytucjom dosha w systemie medycyny ajurwedyjskiej.
2 Taca miedziana owalna o wymiarach 20,5 cm x 11 cm
Wyprodukowano w Indiach