Szukaj

Filtruj produkty

Marka

Zakres cenowy

0 - 1686 zł

Na stanie

Partners
payment logos: przelewy24, dpd, inpost, paczkomaty, zaufane opinie ceneo

Kadzidło Dragon's blood (Smocza krew) dł. 12cm PĘCZEK ok. 30g

Dragon's blood sage smudge bundle from Mexico's coast... Zobacz większe
5927
OTH
Nowy
Produkt dostępny

36,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Krew smoka to naturalna żywica roślinna. Nazwę "krew smoka" zawdzięcza naturalnemu ciemnoczerwonemu kolorowi. Ma mocny, nieco słodki zapach, podobny do wanilii i korzennych przypraw.

Więcej szczegółów

Żywica jest uzyskiwana z wielu różnych gatunków drzew tropikalnych, zwanych potocznie smokami. Mogą pochodzić z grup roślin Croton, Pterocarpus, Daemonorops lub Dracaena.

Niektóre z jego zastosowań służą zdrowiu. Obecnie napar z żywicy Smoczej krwi znajduje zastosowanie w dolegliwościach żołądkowo-jelitowych. Jest również używana jako barwnik, farba, kadzidło lub do celów duchowych. Krew smoka może zapewnić silną ochronę, a nawet zabić patogeny, takie jak bakterie, grzyby i wirusy.

Żywica nadal jest ważnym składnikiem w niektórych praktykach duchowych t.j. wiccan, hoodoo, voodoo, szamanizm i inne ludowe rytuały magiczne.

Lecznicze działanie i zastosowania wg. literatury:

Smocza krew była używana od tysięcy lat do różnych celów. Żywicy roślinnej dawniej przypisywano wszystkie właściwości lecznicze. Istnieją zapisy o jego stosowaniu przez starożytnych Greków i Rzymian oraz w Indiach, Chinach i na Bliskim Wschodzie. Wierzono, że przyspiesza gojenie się ran, a niektórzy uzdrowiciele używali go do problemów z oddychaniem.

Sposób stosowania: Podpal z jednej strony wiązkę, ułóż na szerokiej podstawce kamiennej lub w muszli, po kilku minutach możesz ugasić susz i wykorzystać go ponownie.

Nie pozostawiaj zapalonego kadzidła bez nadzoru.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: