Pomadka do ust BIO z woskiem pszczelim oliwą z oliwek i żywicą sosnową 10 ml Apeiron

Beeswax balm pen Apeiron, 10 ml Zobacz większe
3979
Apeiron
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny

45,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

- Z woskiem pszczelim, oliwą z oliwek i olejem kokosowym
- Idealny do zabrania ze sobą

Więcej szczegółów

Apeiron Intensive Beeswax Balsam do ust i skóry z woskiem pszczelim to poręczny sztyft, gdy skóra jest wystawiona na działanie czynników atmosferycznych i środowiskowych.

Specjalna mieszanka wosku pszczelego, oliwy z oliwek, oleju kokosowego, oleju z wiesiołka i żywicy sosnowej to "mały pomocnik" dla całej rodziny. Chroni i wyrównuje delikatną skórę ust. Zmiękcza wrażliwe, suche i łuszczące się części ciała. Idealny do suchych skórek, oparzeń słonecznych i ukąszeń owadów.

Sposób użycia: Może być stosowany do ciała i warg oraz skórek i oparzeń słonecznych oraz ukąszeń owadów

Produkty Apeiron są bardzo ekonomiczne! Porada polega na użyciu mniej niż można użyć. Daje to dodatkowe długie korzystanie z tego pięknego, czystego produktu.

Składniki: Olea europea oil *, Cera flava, kalafonia, olej Cocos nucifera *, olej Oenothera biennis * z certyfikowanego rolnictwa ekologicznego

Apeiron celowo zdecydował się nie używać alkoholu jako podstawowego składnika w swoich produktach.
Często serwuje alkohol, w tym alkohol, jako tani środek konserwujący. Szczególnie wrażliwa skóra może naprawdę reagować na alkohol. Dlatego używaj ich tylko wtedy, gdy jest to konieczne, alkoholu w niskich stężeniach jako nośnik naturalnych olejków eterycznych i substancji czynnych.

Produkty Apeiron są w 100% naturalne, posiadają certyfikat BDIH i nie są testowane na zwierzętach.