Szklana buteleczka do zawieszenia na sznurku z ochronnym Sodalitem

Szklana buteleczka do zawieszenia na sznurku z ochronnym Sodalitem Zobacz większe
6387
OTH
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

12,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Zawieś ją w miejscu pracy, w salonie lub na szyi aby dodać Twojej przestrzeni dobrej energii. Sodalite wspiera wgląd i pomaga być lojalnym wobec siebie. Wzmacnia samoakceptację, szacunek do siebie i pewność siebie.

Więcej szczegółów

Sodalite wzmacnia logiczne myślenie, rozumowanie i obiektywność oraz łączy to z intuicją.

Czy trudno ci wyrazić siebie przed innymi? Czy wiesz, co chcesz powiedzieć, ale nie możesz znaleźć słów, aby to powiedzieć? Czy powstrzymałeś się od dzielenia się prawdą ze strachu? Jeśli straciłeś głos w sensie metaforycznym, kryształ sodalitowy jest dokładnie tym, czego potrzebujesz, aby odzyskać głos i wejść w swoją moc.

Jednym z najlepszych sposobów na połączenie się z właściwościami leczniczymi kryształu sodalitu jest medytacja lub umieszczenie kamienia blisko ciała, szczególnie czakry trzeciego oka lub gardła, aby zrównoważyć i usunąć wszelkie blokady w tych centrach energii. Usuwając blokady w tych przestrzeniach, możesz uzyskać dostęp do swojego głosu i wykorzystać swoją wewnętrzną mądrość.

Fizycznie pomaga przy dolegliwościach dotyczących gardła, szyi, krtani i strun głosowych (chrypka). Działa chłodząco przy gorączce, nadciśnieniu, wspomaga trawienie. 

Sodalit jest zestrojony z wyższymi czakrami i intelektem. Mówi się, że pomaga zrównoważyć intelekt i intuicję. Pomaga nam zrozumieć nasze uczucia i osądy oraz skutecznie przekazywać je innym.

Odświeża każdą przestrzeń tworząc wyrafinowany i uspokajający dodatek.

Kamień posiada właściwości pochłaniające promieniowanie elektromagnetyczne z komputerów i telefonów komórkowych i pobudzi głęboką, wnikliwą medytację. Może być stosowany w grupie, aby wzmocnić harmonię, zaufanie i solidarność.

Rozmiar buteleczki 3.6 cm. długości

Waga całkowita 15 g.

Kolor: Głęboki kolor indygo sodalitu jest nakrapiany szarymi i białymi odcieniami

Kamień narodzin: Strzelec 23 listopada - 20 grudnia

Oddziaływanie na czakry: Korzenia, Gardła, Trzeciego Oka

Żywioł: powietrze i eter