Syrop Som Syrup Santulan, 100 ml Suplement diety

Nowy Syrop Som Syrup Santulan, 100 ml Suplement diety Zobacz większe

8656
OTH
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

78,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Ajurwedyjski suplement diety z ziołami i właściwościami antyoksydacyjnymi

Więcej szczegółów

Syrop Som (dawniej „Syrop Relax”) firmy Santulan Ayurveda to specjalny ajurwedyjski syrop ziołowy, który harmonizuje Vatę i Pittę i jest bardzo pomocny w zmniejszeniu stresu psychicznego zarówno u dorosłych, jak i u dzieci.

Syrop Relax sprzyja także odpoczynkowi i relaksowi w każdej sytuacji życiowej. Zalecane spożycie: 1-2 łyżeczki dwa razy dziennie popijając gorącą lub czystą wodą.

Zawartość: 100 ml (szklana butelka).

Składniki:

Woda, cukier trzcinowy, wodny ekstrakt z: Brahmi (Herpestis monniera), Nardostachys jatamansi, lukrecja, przeciwutleniacz: kwas cytrynowy, gałka muszkatołowa, tatarak indyjski (Acorus kalamus).

Sposób przyjmowania:

(Dla dorosłych:) 1 łyżeczka (4 ml) 2 x dziennie, czysta lub z wodą

Dzienne spożycie (2 łyżeczki / 8 ml) zawiera ekstrakt z 240 g Brahmi (Herpestis monniera).

Przechowywanie:

Przechowywać w miejscu chłodnym, chronionym przed działaniem promieni słonecznych, niedostępnym dla małych dzieci

Pochodzenie: Rolnictwo spoza UE

Producent:
Santulan Ayurved GmbH
Öhringen

OSTRZEŻENIA: Nie należy przekraczać dziennej zalecanej porcji do spożycia. Nie przekraczać maksymalnej ilości 2 porcji (2 łyżeczek) dziennie.

UWAGI: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia są ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Nie należy stosować w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią, chyba że lekarz zaleci inaczej. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

PRZECHOWYWANIE: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.