Brak produktów
Szukaj
Płyn do higieny intymnej z wyciągiem z borówki i nagietka z upraw ekologicznych.
Płyn do higieny intymnej Anthyllis Eco Bio jest idealny do codziennej pielęgnacji wrażliwych okolic intymnych każdej kobiety. Pomaga odpowiednio zatroszczyć się o swoje zdrowie intymne kobietom w każdym wieku.
Posiada PH zbliżone do fizjologicznego PH kobiet w wieku rozrodczym. Jego formuła została wzbogacona o ekstrakt z nagietka o cenionych właściwościach przeciwzapalnych.
Jagody borówki zapewniają działanie normalizujące, kojące i orzeźwiające.
Płyn delikatnie i skutecznie odświeża nawet najbardziej wrażliwą skórę, nie wywołując przy tym uczucia dyskomfortu.
Wyróżnia go w 100% naturalny, certyfikowany skład. Jest przyjazny zarówno dla skóry, jak i dla środowiska.
Co wyróżnia ekologiczny płyn do higieny intymnej Anthyllis:
- jest przeznaczony do codziennej higieny intymnej dziewcząt i kobiet w każdym wieku,
- stworzony tak, by chronić skórę wrażliwą i zminimalizować ryzyko wystąpienia alergii - idealnie nadaje się dla osób ze skłonnością do reakcji alergicznych i podrażnień,
- zawiera wyłącznie łagodne składniki myjące,
- został wyprodukowany na bazie naturalnych składników: wyciąg z nagietka zapobiega podrażnieniom i działa przeciwzapalne, a ekstrakt z owoców borówki łagodzi, odżywia i odświeża,
- naturalny zapach lawendy pochodzi z wyciągu z lawendy z biologicznych upraw,
- zawiera kwas mlekowy, który obniża pH i chroni okolice intymne przed rozwojem niekorzystnych drobnoustrojów,
- został zbadany na obecność metali ciężkich takich jak nikiel, chrom i kobalt,
- jest testowany dermatologicznie - delikatny dla skóry i przyjazny dla środowiska.
SPOSÓB UŻYCIA
Wycisnąć niewielką ilość płynu na dłonie, a następnie nanieść na wilgotną skórę okolic intymnych. Wytworzyć delikatną pianę masując. Po umyciu spłukać.
SKŁADNIKI
Aqua (Water), Sorbitol, Disodium Cocoamphodiacetate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Sodium Chloride, Disodium Capryloyl Glutamate, Lactic acid, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Lavandula Hybrida Oil*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract*, Glycerin, Linalool.
* z upraw ekologicznych
Kraj Producenta: Włochy
SKROBACZKA DO CZYSZCZENIA JĘZYKA Z CZYSTEJ MIEDZI ochrona jamy ustnej przed...
BRAHMI (Bacopa Monnieri) polepsz IQ! 60 wege kaps suplement diety Himalaya...
Pasta Ayurvedic Complete Care 26 Ajurwedyjskich Ziół! 100ml Dabur
Ajurwedyjski szampon Shikakai 200ml PATANJALI Do włosów wypadających i słabych