Mydło w płynie BIO Oliwkowe - 100% organiczna oliwa z oliwek Extra Virgin, 500ml - Olive & Moi

7776
Olive et Moi
Nowy
Produkt dostępny

42,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Mydło w płynie z 100% organiczną oliwą z oliwek z pierwszego tłoczenia. Przeznaczone do mycia całego ciała, również twarzy, dłoni i a nawet włosów.

  • Certyfikat - Bio Cosmos Organic IONC
  • BIO 100% naturalne
  • Francuskie rzemiosło

Więcej szczegółów

To w 100% organiczne mydło w płynie z oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia jest wynikiem tradycyjnego zmydlania w kotle. Uznane walory odżywcze oliwki połączone z jej lekkim, roślinnym zapachem zapewniają najbardziej naturalne i delikatne mycie twarzy, ciała i dłoni.

Prostota jego składu oraz jakość użytej ekologicznej oliwy z oliwek sprawiają, że jest to wyjątkowy produkt do codziennego użytku. Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.

Wyłączne użycie do jej produkcji oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia ogranicza tworzenie się piany podczas aplikacji.

To przyjazne dla środowiska mydło, wykorzystujące wyłącznie naturalne produkty, gwarantuje całą przyjemność doznań ekologicznego odświeżenia skóry.

Składniki: woda, oliwka - olea europaea, wodorotlenek potasu.

Historia manufaktury mydła

Od ponad dziesięciu lat dzielimy się naszą pasją do mydła poprzez dystrybucję oryginalnych mydeł Aleppo. Zawsze staraliśmy się pozostać wierni naszym historycznym producentom i dokładać wszelkich starań, aby wesprzeć ich w trudnym okresie, z jakim się pokonują. W ten sposób, pomimo trudności, jakie to ze sobą niesie, oferujemy TYLKO mydła wyprodukowane w Aleppo.

Jednocześnie od kilku lat rozwijamy gamę bardzo wysokiej jakości mydeł, które produkujemy w naszej fabryce mydła znajdującej się niedaleko Lyonu. Zastosowana organiczna oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia sprawia, że ​​nasze mydła w płynie i mydła złuszczające nadają skórze wyjątkową miękkość i zapobiegają wysuszeniu skóry.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: