Mydło w płynie BIO Trawa Cytrynowa & Oliwa 100% organiczna oliwa z oliwek Extra Virgin 500ml Olive & Moi

7786
Olive et Moi
Nowy
Produkt dostępny

34,63 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Mydło w płynie z 100% organiczną oliwą z oliwek z pierwszego tłoczenia. Przeznaczone do mycia całego ciała, również twarzy, dłoni i a nawet włosów.

  • Certyfikat - Bio Cosmos Organic IONC
  • BIO 100% naturalne
  • Francuskie rzemiosło

Więcej szczegółów

Zapach trawy cytrynowej

To w 100% organiczne mydło w płynie z oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia jest wynikiem zmydlania na zimno, które zachowuje wszystkie zalety oleju.

Olejek eteryczny z organicznej trawy cytrynowej jest regularnie stosowany ze względu na korzystne działanie na krążenie krwi i właściwości tonizujące.

Jego zapach łączący świeżość cytryny i bambusa zapewnia oczyszczające i regenerujące mycie twarzy, ciała i rąk.

Prostota jego składu oraz jakość użytej ekologicznej oliwy z oliwek sprawiają, że jest to wyjątkowy produkt do codziennego użytku. Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.

Wyłączne użycie do jej produkcji oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia ogranicza tworzenie się piany podczas aplikacji.

To przyjazne dla środowiska mydło, wykorzystujące wyłącznie naturalne produkty, gwarantuje całą przyjemność doznań ekologicznego odświeżenia skóry.

Składniki: woda, olejek olea europaea (oliwa), wodorotlenek potasu, olejek cymbopogon flexuosus*, cytral*, geraniol*, limonen*, linalol*.

* Naturalnie obecny w organicznym olejku eterycznym z trawy cytrynowej.”

Historia manufaktury mydła

Od ponad dziesięciu lat dzielimy się naszą pasją do mydła poprzez dystrybucję oryginalnych mydeł Aleppo. Zawsze staraliśmy się pozostać wierni naszym historycznym producentom i dokładać wszelkich starań, aby wesprzeć ich w trudnym okresie, z jakim się pokonują. W ten sposób, pomimo trudności, jakie to ze sobą niesie, oferujemy TYLKO mydła wyprodukowane w Aleppo.

Jednocześnie od kilku lat rozwijamy gamę bardzo wysokiej jakości mydeł, które produkujemy w naszej fabryce mydła znajdującej się niedaleko Lyonu. Zastosowana organiczna oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia sprawia, że ​​nasze mydła w płynie i mydła złuszczające nadają skórze wyjątkową miękkość i zapobiegają wysuszeniu skóry.