Czarne mydło w paście Maison du Laurier Aleppo 200g

8387
OTH
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

34,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Czarne mydło Aleppo, które pochodzi z Afryki, zawiera unikalną mieszankę olejów, w tym olej z nasion czarnuszki, olej laurowy i czystą oliwę z oliwek. Dzięki temu unikalnemu połączeniu czarne mydło jest skuteczne w leczeniu zanieczyszczeń skóry, takich jak pryszcze, zmarszczki i plamy pigmentacyjne.

Więcej szczegółów

Odżywia, nawilża i pomaga redukować infekcje skóry, dzięki czemu skóra jest czysta i świeża, promienieje młodością i witalnością.

  • W 100% naturalne czarne mydło Aleppo
  • Bez dodanych składników chemicznych
  • Testowany dermatologicznie
  • Bez okrucieństwa wobec zwierząt
  • Ekologiczny
  • Wegańskie


Uwaga
Unikać bezpośredniego kontaktu z oczami. W przypadku bezpośredniego kontaktu natychmiast dokładnie spłukać.

Składniki
Oliwa z oliwek, olejek z jagód laurowych, gliceryna, produkty sojowe, naturalne konserwanty, woda oudh.

Maison du Laurier - 100% tradycyjne mydła z Aleppo

W swojej fabryce w 1998 roku Maison du Laurier wyspecjalizował się w produkcji najstarszego mydła na świecie, którego historia sięga ponad 3500 lat: mydła Aleppo.

Pomimo wszystkich trudności i wyzwań w Syrii w ciągu ostatniej dekady, Maison du Laurier kontynuuje produkcję i wytwarzanie najlepszych naturalnych tradycyjnych mydeł Aleppo w kraju, podobnie jak ich przodkowie. Ich produkty są nie tylko ręcznie robione i wegańskie, ale także angażują się w akcje humanitarne i solidarnościowe pomagające w odbudowie zniszczonego i cierpiącego miasta Aleppo.

Mydła Maison du Laurier Aleppo powstają w Aleppo, wybierając najlepsze surowce naturalne i posiadają „Świadectwo pochodzenia”. Spełniają również wszystkie europejskie standardy jakości kosmetyków (zarejestrowane w CPNP).


Kraj pochodzenia Syria