WOSKOWIJKA zamiast folii rozmiar XL 1 szt - MALU

Nowy WOSKOWIJKA ROZMIAR XL 1 szt - MALU Zobacz większe
7402
OTH
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny

46,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Woskowe opakowania/nakrywki do przechowywania żywności. 100% naturalna alternatywa dla foli spożywczej. Jest to rodzaj bawełnianej szmatki nasączonej specjalną mieszaniną na bazie wosku pszczelego.

Więcej szczegółów

Woskowijki by Malu to naturalne opakowania do żywności mające zastąpić folię spożywczą, aluminiową lub jednorazowe pojemniki plastikowe. Jest to rodzaj bawełnianej szmatki nasączonej specjalną mieszaniną na bazie wosku pszczelego, w którą można owijać żywność aby ją przechować lub transportować.

Są w 100% naturalne, wielokrotnego użytku oraz posiadają właściwości antybakteryjne, które skutkują dłuższą świeżością przechowywanego jedzenia.

Woskowijki idealnie nadają się do przechowywania chleba, kanapek, warzyw, owoców, serów, przekąsek, do przykrycia miseczki lub kubeczka. Nie zaleca się używania ich do surowego mięsa.

Sposób użycia:

Po prostu nałóż ją na naczynie lub przedmiot, dociśnij dłońmi i odczekaj kilka sekund. Pod wpływem ciepła rąk i nacisku przybierze kształt przedmiotu i zlepi się opakowując wybraną rzecz.

SKŁADNIKI

Organiczna bawełna z certyfikatem GOTS, oczyszczony wosk pszczeli, żywica sosnowa, olejek jojoba.

Wymiary 

37x54 cm

INFORMACJA ALERGENNA

Produkt zawiera wosk pszczeli, żywicę drzewną.

ZALECANE WARUNKI PRZECHWOWYWANIA

Przechowywać w zacienionym miejscu. Unikać wysokich temperatur.

Kraj Producenta: Polska