Szukaj

Filtruj produkty

Marka

Zakres cenowy

0 - 1686 zł

Na stanie

Partners
payment logos: przelewy24, dpd, inpost, paczkomaty, zaufane opinie ceneo

Triphala Plus Organic, 250 tabletek, Maharishi Ayurveda

5847
Maharishi
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

270,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Organiczny suplement diety z ziołami ajurwedyjskimi. 

Wskazanie dla Dosha: Vata, Pitta, Kapha, Tridosha

Więcej szczegółów

Niezwykle skuteczna tradycyjna ajurwedyjska kompozycja trzech ziół na oczyszczenie jelit i sprawną pracę układu pokarmowego. Triphala to starożytna formuła ajurwedyjska, której nazwę tłumaczy się jako trzy owoce.

Składa się z owoców drzewa amalaki, bibhitaki i haritaki. Uprawiana w Indiach jest szeroko stosowana w medycynie ajurwedyjskiej i najczęściej jako ogólny tonik do ciała.

Uważa się, że Triphala jest skuteczna w oczyszczaniu i detoksykacji układu trawiennego, szczególnie poprzez regulację jelit. Odtruwa organizm i polepsza wchłanianie substancji odżywczych.

Zaleca się suplementacje Triphalą przy zaparciach, osłabieniu pracy wątroby, śledziony, chorobach wrzodowych żołądka, dwunastnicy i jelita, wzdęciach, niestrawności, hemoroidach, osteoporozie, bólach i zawrotach głowy, chorobach układu moczowego, krwawieniu z dziąseł i ogólnym osłabieniu.

Składniki produktu są w 100% organiczne i pochodzą z kontrolowanych upraw.

Prawie każda pożądana cecha szczęśliwego, zrównoważonego i długiego życia jest uwzględniona, gdy owoce „Gwiazdy” w Ajurwedzie, Haritaki, Amalaki i Bibhitaki są opisane w tekstach klasycznych. Triphala Plus Bio od Maharishi Ayurveda łączy najlepsze właściwości tych trzech owoców w wysokiej jakości suplemencie diety. Triphala jest pożywna i wspiera tworzenie Ojas, znanego jako najlepsza materia cielesna według ajurwedy. Ojas promuje długowieczność, siłę fizyczną, atrakcyjny wygląd i szczęście. Mówi się również, że zmniejsza Ama *

„Jesteś tym, co jesz… i tym, co dobrze trawisz”.

Dlatego Ayurveda zaleca świeżą i zdrową dietę, która jest najlepsza dla naszego organizmu. Dobrze funkcjonujący układ trawienny jest bardzo ważny, ponieważ nawet najlepsza dieta jest korzystna tylko wtedy, gdy jest dobrze wykorzystywana, a cenne składniki odżywcze pozostają w organizmie. Aby zapewnić dobre zaopatrzenie kości, narządów i tkanek, ważna jest czystość delikatnych kanałów ciała, tzw. „Shrotas”.

* Uwagi na temat ajurwedyjskiego terminu Ama:
W pismach ajurwedyjskich termin „Ama” jest używany regularnie. Tłumaczenie słowa Ama: niestrawione. Według pism ajurwedyjskich, Ama występuje, gdy nasze spożycie pokarmu nie jest właściwie trawione, łączy się to ze złymi nawykami żywieniowymi lub słabym Agni (= trawieniem ognia). Zgodnie z wiedzą ajurwedyjską, Ama jest opisywana jako rodzaj kamienia w organizmie, który może spowolnić wszelkie procesy metaboliczne. Analogiczny termin odpowiadający w zachodniej nauce terminowi „Ama”, znany jest jako „produkty przemiany materii”.

Składniki

Zawartość: 250 g./250 tabletek

Wszystkie składniki są w 100% ekologiczne.

Dzienne spożycie (dla 2 tabletek dziennie) zawiera: 1970 mg ziół.


Najniższa / najwyższa zalecana dawka dzienna (1/2 tabletki) zawiera następujące składniki:

Terminalia chebula (haritaki) * 358/716 mg,

Emblica officinalis (amalaki) * 358/716 mg,

Terminalia belerica (bibhitaki) * 199/398 mg,

Rosa centifolia * 70/140 mg,

skrobia tapioka *.

* składniki pochodzą z certyfikowanego rolnictwa ekologicznego.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: